Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΥΠΕΝ: Δεν θα δοθεί νέα παράταση για τα αυθαίρετα


Engineer

Recommended Posts

13 λεπτά πριν, venezia said:

Δοκίμασε με άλλο browser . Εγώ μπαίνω με chrome τώρα. Το πρόβλημα όμως είναι ότι μου ανεβάζει τα δικαιολογητικά....  σε λάθος θέσεις...

με chrome  φυσικα ..........αλλα 

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, TBD said:

Σε παρακαλώ, αν μπορείς, μην ανεβάζεις δικαιολογητικά, κάντο μετά τις 30/9 αυτό.

Άσε λίγους πόρους στο σύστημα για να μπορέσουμε να βγάλουμε παράβολα που καιγόμαστε μέχρι αύριο και μετά ανέβασε ό,τι θέλεις.

Pretty please?

Συνάδελφε κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με τα παράβολα . Ανέβασα μόνο δικαιολογητικό για κατηγορία 5 .

Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, TBD said:

Σε παρακαλώ, αν μπορείς, μην ανεβάζεις δικαιολογητικά, κάντο μετά τις 30/9 αυτό.

Άσε λίγους πόρους στο σύστημα για να μπορέσουμε να βγάλουμε παράβολα που καιγόμαστε μέχρι αύριο και μετά ανέβασε ό,τι θέλεις.

Pretty please?

ο  κόσμος  ανεβάζει  δικαιολογητικά  γιατί  έχουμε  αναξιόπιστη  πολιτική  ηγερία ,  κάνεις  δεν  ξέρει  τι  του  ξημερώνει ,  μπορεί  να  το  κλείσουν  το  σύστημα  από  τέταρτη  και  μετά,   το  έχουν  ξανακάνει  στο  παρελθόν . 

Edited by loser
Link to comment
Share on other sites

Στην τρέχουσα συνεδρίαση Βουλής που άκουσα το θέμα συνεδρίασης , ο Πρόεδρος Κακλαμάνης δεν ανέφερε τίποτα για κατάθεση τροπολογίας 4495 .

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, loser said:

ο  κόσμος  ανεβάζει  δικαιολογητικά  γιατί  έχουμε  αναξιόπιστη  πολιτική  ηγερία ,  κάνεις  δεν  ξέρει  τι  του  ξημερώνει ,  μπορεί  να  το  κλείσουν  το  σύστημα  από  τέταρτη  και  μετά,   το  έχουν  ξανακάνει  στο  παρελθόν . 

Αρκεί η πληρωμή του παραβόλου για να προλάβει κάποιος την διορία (το επιβεβαίωσα και με τηλεφ. επικοινωνία με το ΤΕΕ).

Αν αρχίσουμε όλοι να ανεβάζουμε σχέδια και φωτογραφίες καήκαμε...

Link to comment
Share on other sites

Το  πολύ  αξιόπιστο ΤΕΕ !!!!!  Η  κατηγορία  5  λήγει  30/09  .  οι  συνάδελφοι  ανεβάζουν  αρχεία  και  καλά  κάνουν.  

Edited by loser
Link to comment
Share on other sites

θα  κάνουμε  οριστική  υπαγωγή  για  κατ  5  η  περαίωση  πραγματικά  υπάρχει  μπέρδεμα  και  ποιος  ξέρει  αυτές  τις  ώρες  

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.