Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΥΠΕΝ: Δεν θα δοθεί νέα παράταση για τα αυθαίρετα


Engineer

Recommended Posts

Φάμελος στο βήμα.

Είναι αυτός που προώθησε-εμπνεύστηκε την τροπολογία....... Για να δούμε

ΥΓ: όχι δεν είμαι ψηφοφόρος του ή φίλος του

 

Το είπε δυναμικά!!

Edited by steve aris
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimitris GM said:

 

για να  συζητηθει μια τροπολογια, πρεπει να εισαχθει -εστω και σαν εκπροθεσμος-.

Στο σαιτ της Βουλης, δεν βλεπω να υπαρχει αυτη η τροπολογια.

https://www.hellenicparliament.gr/Nomothetiko-Ergo/Anazitisi-Nomothetikou-Ergou?law_id=7db014ba-9598-4f07-a253-ac3f018586b5

[υγ

αν ο Φαμελος συμφωνουσε με  την παραταση, ας εφερνε την τροπολογια εγκαιρως....

συμφωνα με τον κανονισμο...]

 

 

 

2 ώρες πριν, AsiM said:

μίλησε τώρα η Πέρκα του Σύριζα εκτενώς για τα αυθαίρετα, για να δουμε κανας άλλος ...

Μόλις τέλειωσε ο Φάμελος με αίιτημα παράτασης

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, terry said:

Συνάδελφε, αν κλείσεις τον browser και τον ανοίξεις πάλι, λύνονται πολλά προβλήματα...

Terry καλά τα λες αν είσαι σε μεγάλη πόλη με 50αρα σύνδεση . Στην επαρχία που σέρνεται το δίκτυο τι κάνουμε εμείς οι μη προνομιούχοι ?

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, venezia said:

Terry καλά τα λες αν είσαι σε μεγάλη πόλη με 50αρα σύνδεση . Στην επαρχία που σέρνεται το δίκτυο τι κάνουμε εμείς οι μη προνομιούχοι ?

Φίλε μου μια από τα ίδια επαρχία δεν μπαίνει .... μου έχουν φέρει δουλειές και δεν μπορώ να κάνω τίποτα .. καταστροφή

Link to comment
Share on other sites

έχω μιλήσει με 15 συναδέλφους σήμερα της περιοχής, κανείς δεν μπαίνει, είναι όλοι για εγκεφαλικό, είμαστε επαρχία, καλή σύνδεση έχω στο γραφείο 50άρα, αλλά δεν μπαίνει .- και restart το router κ άλλοι browser και restart το pc  και όλα... ακόμα κ απτα κινητά προσπαθώ ...τίποτα, μπαίνει με χίλια ζόρια ώρες ώρες για 2 λεπτά μετά κολλάει ..

Link to comment
Share on other sites

19 λεπτά πριν, terry said:

Μόλις έκανα υποβολή και την τελευταία νεα δήλωση του Ν.4495.

Δική σας η πλατφόρμα..

Mπορεί να είσαι συντονιστής, αλλά από ειρωνία..........???

Είμαι βέβαιος πως δεν την κατευθύνεις προς τους συναδέρφους, αλλά προς ΤΕΕ & ΥΠΕΝ.  Πλην όμως οι ώρες είναι εξαιρετικά δύσκολες που είναι πολύ εύκολο να παρεξηγηθείς γιατί ακροβατείς λεκτικά................ Νομίζω ότι συμφωνείς......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.