Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

ΥΠΕΝ: Δεν θα δοθεί νέα παράταση για τα αυθαίρετα


Engineer

Recommended Posts

7 λεπτά πριν, steve aris said:

Συνάδερφε  Πρόεδρε, αν έχεις κάκαλα, κατέβασε τα ρολά..........

Α! και χωρίς παράταση...............

κ καταγγελιες στα αυθαιρετα του Δημοσιου κ' ελεγχους στα ηδη Τακτοποιημενα ... καταγγελιες για Πυρασφαλειες κ' προσβασιμοτητες σε Δημοσια κτιρια κ' μετα ας τα λυσει τα θεματα ο κ.Καθηγητης με τις ερωτοαπαντησεις του ΤΕΕ

Edited by efiga
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, ANDRKOR said:

..... τις εκδικητικές ανακοινώσεις του υπουργείου  και τις αλαζονικές δηλώσεις του υπουργού.

 

Δεν πειράζει…. Όλοι αφήνουν το στίγμα τους και σε ορισμένες περιπτώσεις μερικές αποφάσεις αφήνουν μια ιστορία που μένει στην μνήμη για πολλά χρόνια

πχ ο Τρίτσης (εκτός των άλλων) έμεινε στην ιστορία με το “Δήλωσε το και σώσε το”

 

Χατζηδάκης και Οικονόμου θα μείνουν με “Δεν το πρόλαβες κινδυνεύεις να το χάσεις” ….

 

αυτά…. Και πάμε για άλλα….

 

Υ.Γ.

Φυσικά τα τζιμάνια…. Ξεχνάνε ότι ναι μεν ο κόσμος γενικά έχει μια τάση την τελευταία στιγμή…. Αλλά ο Βασικός και κυρίαρχος παράγοντας που πολλοί δεν είχαν και δεν έχουν κάνει υπαγωγή τα ακίνητα τους με τις όποιες μικρές ακόμα παραβάσεις δεν είναι άλλος από ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ πρόβλημα που ταλανίζει με τόσο δραματικό τρόπο την Ελληνική Κοινωνία από το 2010 και μετά….ειδικά μετά τις περικοπές σε συντάξεις και τις εκατοντάδες χιλιάδες απολύσεις κόσμου από τις δουλειές τους…

Αυτό τα τζιμάνια που ποτέ δεν τους έλειψαν 100€ ή 250€ δεν μπορούν καν να το φανταστούν ότι υπάρχει σε μεγάλη πλειοψηφία του κόσμου σε όλη την Ελλάδα. Ελάχιστες περιοχές της Ελλάδας (πχ Κρήτη, Μύκονο, Σαντορίνη) δεν ένοιωσαν σε όλη του την έκταση το πρόβλημα αυτής της δεκαετίας παρά μόνο και αυτοί τους λίγους τελευταίους μήνες με την γρίπη

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, als said:

ερωτηση τετοιας ωρας, κατ 5 ν.4495, πιο ειναι το περιθωριο να ανεβουν τα αρχεια;

Έχεις 51 λεπτά.

Μέχρι κ ο Χατζηδάκης το ξέρει 18 μήνες από την πληρωμη του παραβολου.

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, als said:

...πιο ειναι το περιθωριο να ανεβουν τα αρχεια;

φιρί φιρί το πας να χαλάσεις την βραδιά σου....

μια πρώτη βραδιά μετά απο πολλές μέρες χωρίς ξενύχτη ...

είσαι σίγουρος ότι θέλεις την επίσημη θέση?

 

 

Εδιτ

Υ.Γ.

ορεεεεεεεεεεεεε zazeng ..... μαζί γράφαμε και με πρόλαβες στο τσακ.... δεν τα λένε έτσι αυτά

σαν να πας να αναγγείλεις θάνατο απο τροχαίο και να λες..... τα καλά νέα είναι ότι το Μηχανάκι μπορεί να φτιαχτεί ξανά .... λολ

τον έκαψες

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

το ΥΓ σου αγαπητε πιο πανω τα "σπαει"... απλα΄Ειμαι συνδεδεμενος με το θεμα 2 μερες τωρα.... δε θελω να σπασω τον υπολογιστη για την ανικανοτητα ολων αυτων που αναφερεστε /ρομαστε 15+μερες τωρα περιμενοντας να τσουλισει ο 4352server τους. 

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, μόλις πέρασε την πόρτα του γραφείου μου ένας πελάτης.

Προλαβαίνω να τον κάνω αρχική υποβολή?? Νομίζω πως ναι! Είναι 23:44'.  Χρειάζονται 2' (κατά τον καθηγητή-υπουργό) + 2' web banking = 4'. Θα πάει 23:48'.

Είμαστε ΟΚ!!!

Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν, steve aris said:

Συγνώμη, μόλις πέρασε την πόρτα του γραφείου μου ένας πελάτης.

Προλαβαίνω να τον κάνω αρχική υποβολή?? Νομίζω πως ναι! Είναι 23:44'.  Χρειάζονται 2' (κατά τον καθηγητή-υπουργό) + 2' web banking = 4'. Θα πάει 23:48'.

Είμαστε ΟΚ!!!

Οι νυχτερίδες έχουν πάρει οριστική εξαίρεση με τον 1337. Οπότε δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι. Κακώς σου φορτώθηκε τέτοια ώρα .Μην ταλαιπωρεις το σύστημα.

Αυτά που δεν μπορούμε να ξεφορτωθούμε με τίποτα, είναι τα πιράνχας ,τους μπουληδες ξυπνιτζηδες χαρτογιακαδες και τα κομματοσκυλα που πάντα χώνονται σε πόστα.

Πάω για ύπνο μετά από δέκα μέρες.Τις καλύτερες ευχές μου σε όσους το προκάλεσαν όλο αυτό. Βέβαια σε αυτή την ζωή , κάποια στιγμή τα γραμμάτια εξοφλουνται .Ο καλός Θεουλης φροντίζει για όλα.

Edited by dimitris11140
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.