Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

ΥΠΕΝ: Δεν θα δοθεί νέα παράταση για τα αυθαίρετα


Engineer

Recommended Posts

Θεωρείς ότι υπάρχουν 500.000 σπίτια χωρίς ΟΑ ακόμη εκτός πλατφόρμας? Δεν έχω γνώμη αλλά σαν πρώτη εντυπωση μου φαίνονται πολλά!

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν, loser said:

γιατί  συνάδελφε ο  κόπανος  κατά  προέκταση  και  εμείς θα πάρουμε  κλάσμα των χρημάτων που θα   πέρναμε  εάν τακτοποιούσαν όλοι   κατ 5

Κάλλιο 5 και στο χέρι..

Θυμίζω έχουν περάει 9 χρόνια από 4014. Ήμουνα νιός και γέρασα 

Φαντάσου όταν ανακοινώσουν παράταση και σου πει ο άλλος "οκ διαλύθηκες 20 μέρες αλλά τελικά δεν θα το προχωρήσω ακόμα, ας το παράβολο μέσα και βλέπουμε.."

Edited by patches
επεξεργασια
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου άποψη είναι ότι ίσως αναδιατύπωσουν την κατηγορία 5 με συνέχεια  αυτών που έχουν οικοδομική άδεια...όπως έχει ζητήσει και ο σύλλογος ιδιοκτητών εμμέσως.... Ίσως και κάποια αναδιατύπωση του νόμου όσον αφορά την κατηγορία 4 που κάποια κομμάτια υπήρχαν στην εγκύκλιο 4 4495 για να  μην πέφτει εύκολα στην 5..

Link to comment
Share on other sites

51 λεπτά πριν, katrmp said:

1.χωρίς άδεια θεωρείται και το πρό ΄55 που έχει γίνει και προσθήκη μεταγενέστερη?

2. και επίσης αυτο που έχει εξαίρεση απο κατεδάφιση και μετα έχει επίσης γίνει προσθηκη?

 

κανείς σε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

42 λεπτά πριν, katrmp said:

κανείς σε αυτο?

Τώρα θες να τα μάθεις όλα; Οι απόψεις διίστανται και για τα δύο ως συνηθως, χωρίς άδεια είναι κατ5 λέει η εγκ2, οπότε τι να το κανεις... Επίσης υπάρχει και η εξωφρενική περίπτωση να είναι και τα δύο σε μη άρτιο κ μη οικοδομήσιμο που δεν έχεις με τι να συγκρίνεις, κλαφτα 4495 twilight zone.

17 λεπτά πριν, Patrick said:

Δεν μας εφταναν ολα επεσε και  η vodafone 

Ωχ όντως, εγώ όλη τη βαβούρα με 4g από το κινητό την περασα.

Ο Χατζή θα την έριξε για να έχει δικαιολογία για την κωλοτουμπα

Έπεσαν και τα data

  

1 ώρα πριν, patches said:

Φαντάσου όταν ανακοινώσουν παράταση και σου πει ο άλλος "οκ διαλύθηκες 20 μέρες αλλά τελικά δεν θα το προχωρήσω ακόμα, ας το παράβολο μέσα και βλέπουμε.."

Θα χουμε κ τέτοιους σίγουρα, γιαυτό μετρήματα- υπολογισμοί με προκαταβολή. Τους ενημερώνεις για το 18μηνο για αρχή, άλλος μοχλός πίεσης είναι το ταπ, που είτε με κανονικά είτε με τσάτρα-πάτρα μ² την έκαναν πρέπει να διορθώσουν και το ε9 και πάει λέγοντας. Σε κάθε περίπτωση χρειάζεται γρήγορο άρμεγμα τώρα!!

Edited by zazeng
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.