Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Recommended Posts

1 ώρα πριν, Ena paidi koitaei t astra said:

Ο προμηθευτής των κουφωμάτων έκοψε ένα τιμολογιο - δελτιο αποστολής. Στο τιμολόγιο αυτό αναφέρει ένα ένα τα κουφώματα που τοποθετηθηκαν με τις διαστάσεις και το U τους. Το πρόβλημα μου είναι ότι κάποια είναι εξωστόθυρα, κάποια παράθυρα και επίσης έχουμε και μερικά με U <2 , ενώ κάποια άλλα είναι με 2<U< 3.2 . Ρώτησα στο helpdesk και μου είπαν ότι θεωρούνται ανεξάρτητες παρεμβάσεις και θα έπρεπε να κοπεί ένα τιμολόγιο ανά παρέμβαση. Ο προμηθευτής μου λέει ότι πάντα έτσι τα κόβει και ποτέ δεν είχε πρόβλημα. 

Έχει τύχει σε κάποιον αυτή η περίπτωση; Είναι συνήθες να κόβουν μόνο ένα παραστατικό για όλες τις κατηγορίες κουφωμάτων; 

Δεν απαιτείται ένα παραστατικό ανά παρέμβαση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 773
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, γνωρίζουμε τίποτα για το ενδεχόμενο παράτασης; Ακούγεται έντονα ως φήμη, αλλά επίσημα δεν υπάρχει κάτι... Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας μου με το helpdesk τη Δευτέρα, με διαβεβαίωσαν ότι η παράταση αναμένεται εντός της τρέχουσας εβδομάδας. 🤞

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, commaz said:

Φοβερός προγραμματισμός για την παράταση, σήμερα μου είπαν πως μπορεί να δοθεί και εκ των υστέρων...

Το άκουσα και από άλλον αυτό και απλά έκλαψα... Η παρωδία στην παραπάνω πρόταση είναι το "μπορεί να δοθεί"... 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.