Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονομώ-Αυτονομώ


Recommended Posts

Σχετικά με αντλία θερμότητας. Αν έχουμε επιλέξει στη πρόταση παρεμβάσεων, την 12 < P ≤ 20 που δίνει 9400 Ε, μπορούμε να πάμε τελικά σε 20 < P ≤ 35 ? Φυσικά δεν εννοώ να επιδοτηθούμε για 13700 Ε που δίνει για τη μεγάλη, αλλά για 9400 Ε που έχουμε ζητήσει στην πρόταση. Δηλαδή σε μεγαλύτερη αντλία, αλλά χωρίς να ανέβουμε στο ποσό επιδότησης που είχαμε ζητήσει?

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2021 at 8:36 ΜΜ, TBD said:

Κι εγώ αυτής της γνώμης είμαι, απλά μου έτυχε περίπτωση που η υπαγωγή ήρθε μετά από 2-3 μήνες.

Τέλος πάντων, θα δούμε.

Διαρκεί τόσο γιατί κάνουν πραγματικά εξωνυχιστικό έλεγχο ή γιατί πάνε με ρυθμούς δημοσίου; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μια γρήγορη ερώτηση σχετικά με τα στοιχεία δανείου που πρέπει να καταχωρηθούν. Για αίτηση δανείου στη τράπεζα Πειραιώς ζητείται η ημερομηνία λήξης του νομιμοποιητικού εγγράφου. Στη περίπτωση που το νομιμοποιητικό έγγραφο ειναι η ταυτότητα, τι βάζουμε?

Γνωρίζω ότι βάσει νόμου η ταυτότητα έχει ισχύ για 15 χρόνια, αλλά δε μου φαίνεται λογικό να απαιτείται αντικατάστασή της ειδικά για το πρόγραμμα εξοικονομώ. 

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή συνεργαζόμενης τράπεζας λόγω απόρριψης δανείου γίνεται όπως στα προηγούμενα ή όχι? Δεν βλέπω κάπου να γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.