Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονομώ-Αυτονομώ


Recommended Posts

3 ώρες πριν, gamvro said:

Σε αυτή ακριβώς αναφερόμουν και εγω!!!

Αυτή η μελέτη πληρώνεται στα πλαίσια μελετών που εκπονούνται επειδή απαιτείται για έκδοση αδειών. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνάδελφοι είμαι στο στάδιο 06.α Αίτηση σε υπαγωγή - αναμονή υπογραφής δανειακής σύμβασης ,η σύμβαση έχει υπογραφεί στην τράπεζα στις 14/06. Πόσες μέρες εκτιμάτε ότι θα χρειαστεί ακόμη για να μεταβεί στο 07β όπου δηλώνουμε τους προμηθευτές?

Link to comment
Share on other sites

Άγνωσται αι βουλαί των Τραπεζών...

 

Πιστεύω να μην καθυστερήσει πάνω από 1 εβδομάδα ακόμα.

Edited by gsaraf
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπόρεσε κάποιος να δουλέψει το αρχείο doc, ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ VI - Έντυπο Καταγραφής Παρεμβάσεων, όπως το δίνει στην σελίδα του ΥΠΕΝ; Εγώ αδυνατώ να το επεξεργαστώ και αν κάποιος συνάδελφος το έχει σε μορφή word επεξεργάσιμη, θα ήταν μεγάλη βοήθεια να το ανεβάσει στο forum.

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2021 at 8:31 ΜΜ, dimosv said:

Μπόρεσε κάποιος να δουλέψει το αρχείο doc, ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ VI - Έντυπο Καταγραφής Παρεμβάσεων, όπως το δίνει στην σελίδα του ΥΠΕΝ; Εγώ αδυνατώ να το επεξεργαστώ και αν κάποιος συνάδελφος το έχει σε μορφή word επεξεργάσιμη, θα ήταν μεγάλη βοήθεια να το ανεβάσει στο forum.

 

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ VI - Έντυπο καταγραφής παρεμβάσεων - ολοκλήρωσης έργου.docx

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. Ο διάδοχος για να δηλωθεί στο Εξοικ.Αυτ. πρέπει να συνδεθεί στο σύστημα ως ωφελούμενος ;

Edited by gab pet
Link to comment
Share on other sites

Έχω ωφελούμενο με αίτηση για προέγκριση δανείου με εγγυητή, έχω βάλει τα απαραίτητα στοιχεία όπως ζητήθηκε από το σύστημα. Η προθεσμία όμως από το σύστημα λήγει σε 3 μέρες (Κυριακή 18/07). Αν δεν έχω λάβει απάντηση ως άυριο 16/7 να κάνω ακύρωση και επανυποβολή;

image.thumb.png.7bc89ca87ed934c227a96aaaf668ff3b.png

Δηλαδή ακύρωση και επανυποβολή και ξαναμετρά 30 μέρες η προθεσμία;

το έχει κάνει κάποιος; 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.