Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονομώ-Αυτονομώ


Recommended Posts

45 λεπτά πριν, MAR_PAX said:

 

Καλησπέρα, οταν είναι σε κατασταση : 

09. Πιστοποιημένη αίτηση προς τελική εκταμίευση

πρεπει να παει 9α για να παρει την εντολή η τραπεζα για να κανει την εκταμίευση ? 

Αν ναι ποσο καιρό κανει για να παει απο την 9 στην 9α ? (εμενα είναι στην 9 απο τις 10/1/2022)

1. Ναι

2. Άστα να πάνε !!! Δεν τηρείται καμμία προτεραιότητα !!! Ότι λάχει !!!

Έχω δύο αιτήσεις σε κατάσταση 09 από 29/10/21 και 16/11/21  αντίστοιχα και ακόμα τίποτε !!!

Από την άλλη έχω αίτηση που 3/1/22 πήγε σε κατάσταση 09 και στις 6/1/22 προχώρησε σε κατάσταση 09α !!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

και εγω δε μπαινω καθολου ... εχω δοκιμάσει ολες τις ωρες .. Αργα το βραδυ και νωρίς το πρωι 

Είναι πεσμένο απο χθες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι , είναι το πρώτο έργο ( ισόγειο διαμέρισμα )που ολοκληρώνω και θέλω λίγο τη βοήθεια σας . Έχω εκδώσει το Β ΠΕΑ το έντυπο καταγραφής παρεμβάσεων έχω ανεβάσει παραστατικά και φωτογραφίες . Το παράρτημα Χ πότε το ανεβάζω ; ευχαριστώ ! 

Link to comment
Share on other sites

On 25/1/2022 at 8:36 ΠΜ, dimitris333 said:

Καλημέρα. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει με το www.buildingcert.gr. Από χθές δεν δουλεύει.

 

On 25/1/2022 at 9:10 ΠΜ, MAR_PAX said:

και εγω δε μπαινω καθολου ... εχω δοκιμάσει ολες τις ωρες .. Αργα το βραδυ και νωρίς το πρωι 

Είναι πεσμένο απο χθες!!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σήμερα Τετάρτη, 26.1.2022, από ώρα 13.15, αποκαταστάθηκε η λειτουργία των εφαρμογών που φιλοξενούνται στην υπολογιστική υποδομή του Κέντρου, δηλαδή: buildingcert.gr, fuelprices.gr, fuelstats.gr και escoregistry.gr.
Για αποτυχίες που τυχόν συμβούν κατά τις πρώτες ώρες, λόγω της αναμενόμενης υπερφόρτωσης των συστημάτων, ζητούμε εκ νέου συγνώμη.
 
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, nick_61 said:

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σήμερα Τετάρτη, 26.1.2022, από ώρα 13.15, αποκαταστάθηκε η λειτουργία των εφαρμογών που φιλοξενούνται στην υπολογιστική υποδομή του Κέντρου, δηλαδή: buildingcert.gr, fuelprices.gr, fuelstats.gr και escoregistry.gr.
Για αποτυχίες που τυχόν συμβούν κατά τις πρώτες ώρες, λόγω της αναμενόμενης υπερφόρτωσης των συστημάτων, ζητούμε εκ νέου συγνώμη.
 

image.thumb.jpeg.bcd886eb021b74d906b77e14f4d73c03.jpeg

😀😜😜

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ έχω την αίσθηση ότι κάποιους από το ΥΠΕΝ-ΤΕΕ κλπ τους "βολεύει" το πεσμένο buildingcert για να δοθεί και άλλη παράταση στο εξοικονομώ γιατί δεν είναι έτοιμοι για τα επόμενα στάδια του προγράμματος; 

Μόνο να σκεφτείς ότι δεν έχουν ανέβει οι ερωταπαντήσεις στην πλατφόρμα του προγράμματος αρκεί....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.