Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονομώ-Αυτονομώ


Recommended Posts

Οι χρήστες που είχαν εγγραφεί στην προηγούμενη πλατφόρμα και δεν έκαναν οριστικοποίηση της αίτησης τους δεν μπορύν να εισέλθουν στη νέα. Έχεις κανείς κανένα νεότερο για αυτούς? Θεωρώ ότι είναι αστοχία της πλατφόρμας σωστά?

Edited by Δώρα
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ΑΥΤΟΝΟΜΩ ζητάει μόνο το παράρτημα ΙΙΙ ?, γιατι απο τη δοκιμή που έκανα στην πλατφόρμα δεν βλεπω άλλο δικαιολογητικό...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τους πελάτες μπορουμε να ξεκινήσουμε να τους κάνουμε εγγραφή στο πρόγραμμα με τα στοιχεία τους και το e-mail τους όπως κάναμε την προηγούμενη φορά?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτησεις ακόμη.

1. Τώρα που έκανα την αίτηση στο δοκιμαστικό. Μπορώ να την διαγράψω και να την ξανακάνω για να "προπονηθω" ;

2. Επειδή θα κάνουμε 2 αιτήσεις με το ίδιο ΑΦΜ μπορούμε πιστεύετε να τις κάνουμε ταυτόχρονα από 2 διαφορετικούς Η/Υ (εγώ και η γυναίκα μου) ή δεν θα αφήσει τον δεύτερο υπολογιστή να μπει διότι οι κωδικοί ταξισ θα είναι "απασχολημένοι" με τον πρώτο υπολογιστή;

(Αν γίνεται να "προπονησω" και τη σύζυγό μπας και μπουν τα πανάρχαια σπίτια μας στο πρόγραμμα...)

Ευχαριστώ 

 

Link to comment
Share on other sites

37 λεπτά πριν, kotor9 said:

Δυο ερωτησεις ακόμη.

1. Τώρα που έκανα την αίτηση στο δοκιμαστικό. Μπορώ να την διαγράψω και να την ξανακάνω για να "προπονηθω" ;

2. Επειδή θα κάνουμε 2 αιτήσεις με το ίδιο ΑΦΜ μπορούμε πιστεύετε να τις κάνουμε ταυτόχρονα από 2 διαφορετικούς Η/Υ (εγώ και η γυναίκα μου) ή δεν θα αφήσει τον δεύτερο υπολογιστή να μπει διότι οι κωδικοί ταξισ θα είναι "απασχολημένοι" με τον πρώτο υπολογιστή;

(Αν γίνεται να "προπονησω" και τη σύζυγό μπας και μπουν τα πανάρχαια σπίτια μας στο πρόγραμμα...)

Ευχαριστώ 

 

Οι κωδικοί taxisnet μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη σύνταξη μίας αίτησης. Δεν θα μπορέσει να μπει η σύζυγος

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ολοκλήρωσε κανείς επιλεξιμότητα? Ή δεν σου δείχνει αν ολοκληρώνεται?

Διότι το προηγούμενο ΕΚΟ όταν τελείωνες τις καρτέλες με τα οικονομικά σου έβγαζε ότι είσαι επιλέξιμος. Αλλιώς κόλλαγες εκεί. Δεν πήγαινες στο έντυπο παρεμβάσεων. Εδώ δεν το κάνει και σου ζητά το έντυπο παρεμβάσεων κλπ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.