Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονομώ-Αυτονομώ


Recommended Posts

37 λεπτά πριν, gsaraf said:

Φυσικά κ' έχουν το δικαίωμα από τη στιγμή που δεν έχουν επιχορηγηθεί.

Ευχαριστώ για την απάντηση +1

Αλλά παρόλα αυτά μπαίνοντας με τους κωδικούς (ως ωφελούμενος) βγάζει μήνυμα ''Δεν έχετε τους ρόλους που απαιτούνται....κλπ'', γι' αυτό έχω λόγους ανησυχίας, δεν μου επιτρέπει να κάνω δοκιμαστική καταχώρηση.

 

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν, όσοι είχαν ξεκινήσει αίτηση στον προηγούμενο κύκλο δεν μπορούν να προχωρήσουν.

Αναμένουμε τη διόρθωση στο σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

13 λεπτά πριν, gsaraf said:

Προς το παρόν, όσοι είχαν ξεκινήσει αίτηση στον προηγούμενο κύκλο δεν μπορούν να προχωρήσουν.

Αναμένουμε τη διόρθωση στο σύστημα.

Σε κάποιους ωφελούμενους έχει διορθωθεί. Άρα είναι θέμα ωρών να διορθωθεί για όλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Απο ότι είδα, αδειόφυλλο δεν ανεβάζουμε τώρα? ούτε Υ.Δ. περι νομιμότητας & λογαριασμό ΔΕΗ? Οπότε θα χρειαστεί να ανεβάσουμε μόνο το παράρτημα ΙΙΙ και ότι έγγραφα χρειαστούν για τις ειδικές περιπτώσεις της ενότητας 5.3?

Edited by Louk
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι νέες εγγραφές στο σύστημα γίνονται? Και θα ισχύσουν ή θα σβηστούν μαζί με το demo? 

Edited by zafsko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, είμαι ιδιώτης και μόλις με ενημέρωσε ο ΄΄μηχανικός'' μου (μέσω γνωστού) οτι δεν προλαβαίνει να με αναλάβει. Οπότε ρωτάω ....Υπάρχει δυνατότητα να αναλάβει κάποιος επαγγελματίας ή να συστήσει κάποιον για την έκδοση ΠΕΑ, υποβολή αίτησης κλπ? Ευχαριστώ. Αθήνα Καλλιθέα. Μέσω p.m

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, zafsko said:

Συνάδελφοι νέες εγγραφές στο σύστημα γίνονται? Και θα ισχύσουν ή θα σβηστούν μαζί με το demo? 

Σύμφωνα με τίς οδηγίες είπαν δέν διαγραφτούν οι νέοι χρήστες . Χθές έκανα εγγραφή 2 νέους χρήστες και επιβεβαίωση το email τους .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.