Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

[ΤΣΜΕΔΕ] Αίτηση κατασκήνωσης


Sdimis

Recommended Posts

Μήπως έχει κάποιος σε αρχείο την αίτηση στο ΤΣΜΕΔΕ για τις κατασκηνώσεις,

Ψάχνω στο ΤΣΜΕΔΕ αλλά δεν την βρίσκω

Εβρέθη:

http://www.tsmede.gr/guide/5%20KATASKHNOSEIS.htm#_%CE%91%CE%AF%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7_%CE%A3%CF%85%CE%BC%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%BF%CF%87%CE%AE%CF%82

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλημέρα!

 

Έχουν ανακοινωθεί για φέτος τα αποτελέσματα του διαγωνισμού του ΤΣΜΕΔΕ για τις κατασκηνώσεις; Θα δώσουν λεφτά φέτος ή θα φάμε άκυρο λόγω επικείμενης χρεοκωπίας;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Έχουν ανακοινωθεί για φέτος τα αποτελέσματα του διαγωνισμού του ΤΣΜΕΔΕ για τις κατασκηνώσεις; Θα δώσουν λεφτά φέτος ή θα φάμε άκυρο λόγω επικείμενης χρεοκωπίας;

 

Μπορει το δημοσιο ταμειο να ειναι μειον, αλλά το ταμειο του ΤΣΜΕΔΕ ειναι υπερπληρες δικών μας χρηματων.

Μαλλον θα ανακοινωθουν αργοτερα, λογικα ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Όχι τίποτα άλλο , αλλά ήταν ένας τρόπος να μην πάνε χαμένα τα λεφτά της ασφάλισης, για εμένα που τα έχω και τρία !

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

(μεταφέρθηκε στο παρόν θέμα. Pavlos33)

Γνωρίζει κανείς αν δικαιούνται τα παιδιά μας των ασφαλισμένων στο ΕΦΚΑ-ΤΕΣΜΕΔΕ δωρεάν κατασκηνώσεις για το 2019? Κοίταξα στη σελίδα του ΤΣΕΜΕΔΕ και δεν είχε καμιά ανακοίνωση για το 2019.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Καθε χρόνο βγαίνει ανακοίνωση τέλη Μαίου με αρχές Ιουνίου. Παρακολούθατο και πες μου κι εμένα γιατί με το που βγαίνει η προθεσμία, πλακωνουν ολοι...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το ΤΣΜΕΔΕ μας δουλεύει.

Η ανακοίνωση γράφει

"Για την ημερομηνία έναρξης υποβολής των αιτήσεων θα αναρτηθεί νέα ανακοίνωση. "

Η έναρξη της Α κατασκηνωτικής περιόδου είναι αυτήν την Κυριακή (16/6/2019) και η προσθεσμία για να κάνουμε αίτηση στον ΕΦΚΑ είναι η 14/6, δηλ. τελευταία μέρα μεθαύριο. Πότε θα αναρτηθείη  νέα ανακοίνωση και πότε θα πάμε στο ταμείο να πάρουμε την κάρτα κατασκηνωτή? Κοίταξα και στη σελίδα του ΕΦΚΑ, μόνον οι ασφαλισμένοι του πρώην ΕΤΑΑ (όχι όμως ΤΣΜΕΔΕ) μπορούν να κάνουν ηλεκτρονική αίτηση.

Νομίζω ότι για φέτος κατασκηνώσεις τέλος.

Edited by tech_junky
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.