Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λογισμικο για εκδοση ΠΕΑ


Ανδρεας Ε

Recommended Posts

Καλησπερα,

ΑΥτο το λογισμικο το εχει δουλεψει  κανεις https://www.easykenak.gr/?

Ειναι πληρες και λειτουργικο για εκδοση ΠΕΑ ?Δεν γνωριζω γιατι ειναι το πρωτο που παω να βγαλω και προκειται για το σπιτι μου που κατοικω.

Υπαρχει καποιο αλλο φτηνο λογισμικο να προτεινετε, εκτος απο αυτο που δινει το ΤΕΕ ,και να ειναι πληρες και ενημερωμενο?

Μηπως ολοι δουλευετε με το ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ?Ειναι πανακριβο να δινεις 150 με το καλημερα συν τα παραβολα αλλα τοσα χρηματα.

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το έχω χρησιμοποιήσει προσωπικά. 

Πρόσεχε αν είναι δικό σου το σπίτι ή συγγενή σου μέχρι β βαθμού νομίζω να μην υπογράψεις πεα γιατί υπάρχει το ασυμβίβαστο. Αν νοικιάζεις τώρα φαντάζομαι μπορείς να κάνεις συμφωνία με τον ιδιοκτήτη και να αφαιρεθεί η αμοιβή σου από το ενοίκιο (?)

Μα το πρόγραμμα του ΤΕΕ το χρειάζεσαι ούτως ή άλλως ανεξάρτητα από το αν θα έχεις και αλλο πρόγραμμα για να κάνεις τη ζωή σου πιο εύκολη. 

Σου προτείνω να κοιτάξεις το Epacad της ti soft, που υπάρχει και σε demo έκδοση. 

Όλα τα εμπορικά πρόγραμμα που έχω δει εγώ έχουν γύρω στο 500αρικο και μιλάμε πάντα για μόνο την επιθεώρηση και όχι την Μελέτη. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση!

ΤΙ εννοεις ,σοβαρα τωρα δεν μπορω να υπογραψω για το σπιτι του πατερα μου δηλαδη?ΔΕν το ηξερα !Υπαρχει τετοιος νομος οντως?Δηλαδη να το παρατησω?

Edited by Ανδρεας Ε
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.