Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Απορίες ενός άπειρου ηλεκτρολόγου


nikolas1986

Recommended Posts

PFfffff

 3 φορες χειροτερα εγω

Τελειωσα τη σχολη μου,πηρα τις αδειες μου,ξεκινησα με ολη την ορεξη να μαθω και να κατσω διπλα στους εμπειρους καθηγητες και μηχανικους να λιωσω στη γνωση και στη δουλεια,και σε μια μερα το δεντρο εγινε πεδιαδα

Edited by Ανδρεας Ε
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 34
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αξιοποίησε δημιουργικά την εμπειρία αυτή αφιερώνοντας πχ τη ζωή σου στην ανάπτυξη πιο ασφαλούς ηλεκτρισμού. Σκέψου ότι κάποιος πρέπει να αναλάβει και αυτό το επικίνδυνο αλλά κοινωφελές έργο του ηλεκτρολόγου.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα

Δεν ξερω τι θα κανω,θα φωναξω το batman να με σωσει.Οταν εγινε το ατυχημα ορκιστηκα να μην ξαναπιασω ηλεκτρομηχανολογικα και κατσαβιδι λετε να αθετησω τον ορκο μου και να παω 

να μου πεις ειχα ορκιστει οτι δεν προκειται να ψηφισω ποτε και ψηφισα ναι στο δημοψηφισμα αλλα δεν ξερω αν εκανα καλα,γιατι μπηκα στο ταμειο ανεργιας ,τελειωσε η ανεργια

και εγω θα τη βγαλω μου φαινεται με ψωμι και τυρι και ψωμοτυρι

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

κανονικά το αντίθετο έπρεπε να ορκιστείς, αλλά είσαι φυσικά ελεύθερος και να μην ξαναπιάσεις. τα χαρίσματα που μας δίνονται πρέπει να τα καλλιεργούμε προς το κοινό καλό, όχι να τα θάβουμε στη γη από το φόβο της ευθύνης.

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.