Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Διαδικασία συμπλήρωσης Ηλεκτρονικής Ταυτότητας Κτιρίου και σχετικά έντυπα


Recommended Posts

5 λεπτά πριν, Paul_Mix said:

Υπάρχει επιλογή και διαδικασία για αρχειοθέτηση

Δεν ξέρω φίλε Paul, απότι διαβάζω εδώ στέλνουμε μέηλ στο ΤΕΕ κ το κάνουν αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Paul_Mih ένας άνθρωπος παλιά είχε πει... "Δεν θέλω για το μέλλον να σκέφτομαι πολύ, εξάλου έρχεται πολύ σύντομα.-" Οπότε κάνε την δουλειά σου σήμερα και όσο αφορά τι θα γίνει μετά κάποιος τρόπος θα βρεθεί...

Link to comment
Share on other sites

46 λεπτά πριν, Jakob said:

Καλημέρα, ένα τεχνικό πρόβλημα, μετά το στάδιο της καταχώρησης επιλέγω "Οι υποθέσεις μου" για να ξεκινήσω την διαδικασία αλλά δεν βλέπω πουθενά το πράσινο "+", κάνω εγώ κάτι λάθος; Το έχω δοκιμάσει σε δύο υπολογιστές και από διαφορετικούς browsers. Κάποια ιδέα για το τι μπορεί να ευθύνεται;

Ευχαριστώ.

Στο μητρώο γίνεται η καταχώρηση... Στις υποθέσεις η επεξεργασία.

ΣΕΛ 7

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, jbosdas said:

Στο μητρώο γίνεται η καταχώρηση... Στις υποθέσεις η επεξεργασία.

ΣΕΛ 7

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Edited by Jakob
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Jakob said:

Καλημέρα, ένα τεχνικό πρόβλημα, μετά το στάδιο της καταχώρησης επιλέγω "Οι υποθέσεις μου" για να ξεκινήσω την διαδικασία αλλά δεν βλέπω πουθενά το πράσινο "+", κάνω εγώ κάτι λάθος; Το έχω δοκιμάσει σε δύο υπολογιστές και από διαφορετικούς browsers. Κάποια ιδέα για το τι μπορεί να ευθύνεται;

Ευχαριστώ.

image.png.999f80d58a80e2d7ec0916d971412369.png

 

 

Στην αρχική καταχώρηση έκανες υποβολή ?

Link to comment
Share on other sites

On 18/5/2022 at 11:44 ΠΜ, dimitris GM said:

 

και  ο αλλος τροπος

με τους κωδικους σου μπαίνεις στο ΕΚ  με το ΚΑΕΚ

και σου δειχνει ολες τις ΟΙ..

καλημερα παυλε,

  

Αυτός είναι ο πιο ορθώς τρόπος. Μπαίνεις στο κτηματολόγιο σαν Μηχανικός και βλέπεις τα ΚΑΕΚ του οικοπέδου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλησπέρα, έχω την εντύπωση ότι μέσα στο 2022 (μήπως 2021?) βγήκε μια διευκρίνιση για το τι ανεβάζουμε στην ηλεκτρονική ταυτότητα. Για παράδειγμα στον 4495 όπως ισχύει σήμερα, και για οριζόντια ιδιοκτησία αναφέρεται ότι πρέπει να ανέβουν τα σχέδια που συνοδεύουν την Ο.Α. Είμαι σίγουρος ότι δεν χρειάζεται πχ να ανέβουν τα σχέδια της μελέτης της ύδρευσης. Από πού προκύπτει λοιπόν τι πρέπει να ανέβει και τι όχι? Σας παρακαλώ αναφέρετε και το αντίστοιχο ΦΕΚ. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.