Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Επιλογή ορόφου οικοδομής σε οικοπεδούχο από αντιπαροχή


Elina Tyelyenchy

Recommended Posts

Όπως έχει γίνει πλέον κατανοητό, ή δεν έχουμε δουλειά ή δεν έχουμε όρεξη για δουλειά.... :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν έχω τώρα δουλειά
Φαέθωνα θα σε μαλώσω! Μα "εμπειρία είναι το όνομα που δίνουν οι άνθρωποι στα λάθη τους" ?
Θα πρέπει να είσαι περίπου 25 χρονών Φαέθωνα για να το λες αυτό!
Εμπειρία συγκεντρώνεται με τον χρόνο και ονομάζεται η πείρα χρόνων, πως μπορείς σε μια μέρα να κάνεις την δουλειά που κάποτε έκανες 2 μέρες να την κάνεις. Θες να μου το εξηγήσεις όμως? Γιατί πιστεύεις ότι "εμπειρία λέγεται ο τρόπος που ονοματίζουν οι άνθρωποι τα λάθη τους" ? 

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, Arche said:

.....
1-Θα πρέπει να είσαι περίπου 25 χρονών Φαέθωνα για να το λες αυτό!
......

2-Γιατί πιστεύεις ότι "εμπειρία λέγεται ο τρόπος που ονοματίζουν οι άνθρωποι τα λάθη τους" ? 

 

1-Αν σου προσφέρουν αγαπητέ τον ρόλο της Πυθίας στο Μαντείο των Δελφών θα σου συνιστούσα να μη πας διότι κατά την γνώμη μου με την μαντεψιά  πάσχεις λίγο

2-Άντε και έγινε οφφ τόπικ.... να γίνει και οφφ φόρουμ με αντικείμενο αντί Μηχανικών σε Ψυχαναλυτών είναι υπερβολικό

 

Δεν είναι και πρέπον να μεταφερθεί το θέμα στην χαλαρή διότι η θεματοθέτης δεν θα μπορεί να συμμετάσχει

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

εντάξει αν επιθυμείς Διδώνη μπορείς να το πας, θα πρότεινα να το αφήσεις βέβαια, αν κρίνεις ότι μια τόση δα ερώτηση που έκανα του Φαέθωνα είναι αρκετή να ονοματιστεί οφ τόπικ δεν θα το έλεγα, εγώ λέω να το πούμε σαν ένα ευχάριστο διάλλειμα μια ώρα που δεν έκανα κάτι. Βέβαια μπορεί να σβυστεί η ερώτηση, είτε από εσένα, είτε από εμένα αν επιθυμείς. Δεν έχεις παρά να το ζητήσεις.-
Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

49 λεπτά πριν, Arche said:

... μπορείς να το πας, ...

δεν πάει πουθενά .... με τις μετακινήσεις χειμωνιάτικα θα πουντιάσει ..... και θα χαθεί η θέα .... 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Arche said:

1. Θα πρέπει να είσαι περίπου 25 χρονών Φαέθωνα για να το λες αυτό!
2. Γιατί πιστεύεις ότι "εμπειρία λέγεται ο τρόπος που ονοματίζουν οι άνθρωποι τα λάθη τους" ? 

1. Μακάρι να ήμουν...  αλήθεια τι πίνεις να σε κεράσω ???

2. Μα είναι πολύ απλό αγαπητέ μου. Αν δεν κάνεις λάθη δεν θα μάθεις..... Την δουλειά θα την κάνεις σε 2 ημέρες γιατί δεν θα ξανακάνεις τα λάθη που έκανες ως νέος....

Link to comment
Share on other sites

42 λεπτά πριν, Faethon11 said:

τι πίνεις να σε κεράσω ???

μα ειν ερώτηση αυτή? από τα δικά μας.                                                      έχω βγει στα γκάκελα....  

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Faethon11 said:

1. Μακάρι να ήμουν...  αλήθεια τι πίνεις να σε κεράσω ???

 

προσπαθώ να πινω μόνο χαρές

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.