Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Τι ειδικοτητα να μπει στην προσληψη για την ασφαλιση


Ανδρεας Ε

Recommended Posts

Καλησπερα

Προκειτε να υπογραψω αυριο προσληψη σε εταιρεια με ηλεκτρολογικες εγκαταστασεις.

Ειμαι ηλεκτρολογος μηχανικος Πανεπιστημιου Δυτικης αττικης με πτυχιο ΤΕ

Μου λενε να με ασφαλισουν σαν βοηθο ηλεκτρολογου.

Εγω για καποια χρονια δουλευα σαν μηχανολογος σε βιομηχανια και με ειχανε ασφαλισει για χρονια σαν τεχνιτη μηχανων

Τι ειδικοτητα να τους πω να με ασφαλισουν για να μπορεσω να μην χασω καποια αποδειξη που πιθανον να μου χρειαστει ωστε να αναβαθμισω το πτυχιο μηχανικου που εχω?Νομιζω οτι με την ασφαλιση και την εμπειρια που αποδεικνυεται μπορω να αναβαθμισω το πτυχιο μου στη βιομηχανια.

Ευχαριστω!

 

Πρόσθεσε τονισμό στο κείμενο της δημοσίευσής σου. Επίλεξε "επεξεργασία" και διόρθωσέ το. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

3)Πιστοποιητικά προϋπηρεσίας από τα οποία θα προκύπτει αποδεδειγμένα
προϋπηρεσία τεσσάρων (4) ετών μετά την κτήση του πτυχίου εκ των οποίων ενός (1)
τουλάχιστον έτους σε εγκαταστάσεις τάσεως ρεύματος άνω των 1000V
εγκαταστάσεων κίνησης ή δικτύων

Αυτο το εγκαταστασεις τασεως ρευματος 1000v τι εννοει?Η κινηση σε kw δεν μετριεται?1000 volt εγκαταστασεις που υπαρχουν?Μονο στο εργοστασιο παραγωγης της ΔΕΗ?Νομιζω υπαρχει αυτη η προυποθεση για να αναβαθμισεις το πτυχιο σου τα 1000 volt η εχει αλλαξει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.