Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ζητήματα που αφορούν προϋποθέσεις εισαγωγής


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 764
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Hi,

θα κάνω μια ερώτηση off-topic.

Έστω αύριο θα βγεί ανακοίνωση με τους δικαιούχους του προγράμματος. Και πάνε και αγοράζουν μεθαύριο τα προϊόντα τους, αυτοί πότε θα πάρουν τα λεφτά τους απο την επιχορήγηση πίσω?

Σε κανα δύο χρόνια?

Αν σε αυτό το διάστημα το κράτος δηλώσει πτώχευση τι γίνεται?

Θα πάρει κανείς τίποτα? Ξέρω ότι το πρόγραμμα συγχρηµατοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση αλλά καί απο το Ελληνικό δημόσιο. Αν το δημόσιο δεν θα έχει να πληρώσει μισθούς και συντάξεις, θα δώσει ότι αναλογούν στο πρόγραμμα?!(μην μου πείτε ότι είναι πρόγραμμα ανάπτυξης και θα πέσουν χρήματα, γιατί αν δεν υπάρχουν χρήματα δεν πάει να λύνει το πρόβλημα της τετραγωνοποίησης του κύκλου).

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θα σου δώσει ομόλογα να τα κάνεις ταπετσαρία... :smile:

Κατά τη γνώμη μου, είναι αυτοκτονία κυριολεκτικά να ασχοληθεί με το θέμα πλέον, όποιος αντιμετωπίζει οικονομικά προβλήματα και δεν έχει απόλυτη ανάγκη τον εξοπλισμό της πρότασης. Μεγάλο ρίσκο. Μόνο αν ούτως ή άλλως θέλει να αγοράσει κάτι κάποιος και έχει διαθέσιμο κεφάλαιο, αξίζει. Ύστερα απορούν γιατί δεν απορροφούνται πόροι, οι γελοίοι...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ξέρετε αν έχει ανακοινωθεί το ποσοστό των προ πενταετίας ή εντός πενταετίας στο σύνολο των εγκεκριμένων προτάσεων;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.