Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ζητήματα που αφορούν προϋποθέσεις εισαγωγής


Recommended Posts

sundance σε ποιο αναφέρεσαι;

 

σε αυτο

 

http://www.michanikos.gr/showpost.php?p=78284&postcount=22

 

ελπιζω να μην ισχυει αυτο με τα 6000.ελεος.

 

καλο θα ηταν να φτανει μεχρι 15.000.εστω μεχρι 10.000.

 

οπως και να χει,περιμενουμε την προδημοσιευση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 764
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι το διάβασα παραπάνω, αλλά από ποια είναι η πηγή πληροφόρησης;

Η συνέντευξη του Υπ.Οικ.;

 

Σε παραπέμπω στο forum

 

http://www.michanikos.gr/showthread.php?t=6153&page=2

 

δες το #20

...

αλλά όπως βλεπω στο #21 το έχεις δει ήδη :smile:

Link to comment
Share on other sites

...............

Το ξαναλέω.........

 

Πριν αποδημήσω κάποια μέρα.....αν καταλάβω ότι έρχεται αυτή η ώρα....θα πάρω μαζί μου κανά δύο τρεις που έχω στο μάτι χρόνια. Μεγάλοκαρχαρίες της νεοελληνικής κοινωνίας.

 

Μόνο έτσι θα σταματήσει η κοροϊδία ......με παραδειγματισμό και εφαρμογή του πειράματος της εταιρικής κουλτούρας με τους πιθήκους.

 

Κι εγώ άλλους 3.

Link to comment
Share on other sites

....θα πάρω μαζί μου κανά δύο τρεις που έχω στο μάτι χρόνια...

 

Χιχιχι, ετοιμάσου γιατί θα αποκτήσεις μεγάλη λίστα. Έχω κι εγώ ονόματα...

 

υ.γ. ένα οφτοπάκι κι εγώ δικαιούμαι...

Link to comment
Share on other sites

Για τις 6.000 μιας και το ανεφερα παραπανω το διαβασα σε αρθρο της καθημερινης του σαββατου ή της κυριακης, δε θυμαμαι ακριβως σε ποια απο τις δυο.

 

Οπως καταλαβαινετε ειναι εγκυρη πηγη και μπορω να πω οτι καθε φορα που κανει αρθρο για προγραμματα που θα ανακοινωθουν παντα ειναι μεσα στα πλαισια της προκυρηξης που θα βγει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πριν αποδημήσω κάποια μέρα.....αν καταλάβω ότι έρχεται αυτή η ώρα....θα πάρω μαζί μου κανά δύο τρεις που έχω στο μάτι χρόνια. Μεγάλοκαρχαρίες της νεοελληνικής κοινωνίας..

Κι εγώ άλλους 3.

ειμαι και γω μαζί σας. τωρα που ειμαστε πολύ μπορούμε να ζωστούμε με εκρηκτικά και να πάρουμε εκατοντάδες.

 

μπορει να ειναι και ο zavi μέσα αρκεί να μην φάμε κανα μηνα με cost control που θα κάνει στα εκρηκτικά

 

Τελικα μας το κανανε 8000..... για δειτε κι εδω http://www.proslipsis.gr/cmCat_treePrd.php?&cm_catid=35&cm_prdid=7963

"Βασικές προϋποθέσεις για ένταξη στο πρόγραμμα είναι ο επιδοτούμενος να είναι ελεύθερος επαγγελματίας και να μην έχει σχέση εξαρτημένης εργασίας, καθώς και να ξεπερνά το κατώτατο όριο ακαθάριστων εσόδων που θα τεθεί και θα αφορά μόνο τους παλαιούς επαγγελματίες (πάνω από πέντε χρόνια)."

το όριο δεν λένε ποιο θα'ναι

 

edit: ακυρο, το βρηκα σε άλλο thread http://espaengineers.wordpress.com/2009/07/21/eleftheroiepaggelmaties/

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια....

 

υποτιθεται αυτο το προγραμμα ειναι να βοηθησει τους μη εχοντες.

 

δλδ ακαθαριστα πανω απο 28.000.....ελεος ρε τελευταιοι!ελεος.

 

ουτε απο εδω θα παρουμε λεφτα...

 

ΞΕΦΤΙΛΑ.

 

δινουν επιδοτησεις για τα 'φτωχαδακια' τους φαρμακοποιους (καλυτερα αποθηκαριοι φαρμακων) και εδω βγαζουν απο τη μυγα ξιγκι.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου ως προς την ξεφτίλα, αλλά όχι και να μας φταίνε οι άλλοι κλάδοι επειδή τα δικά μας τα όργανα είναι μπουζούκια....

 

Θα μπορούσαμε να στείλουμε μαζικά τιμοκαταλόγους προγραμμάτων, οργάνων κτλ στο ΤΕΕ, στο υπουργείο?? Όχι οτι θα αλλάξει τπτ, αλλά έτσι για να λέμε...

 

υγ "Παρακαλούνται οι κκ iliekater, Χάρης και λοιπές προγραμματιστικές δυνάμεις να αποσύρουν ΑΜΕΣΑ τα προγράμματά τους γιατί αλλιώς επιδότηση δεν βλέπει κανένας νέοπας..."

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, πόσοι από εμάς εδώ μέσα έχουμε πάρει κάποιου είδους επιδότηση???

 

εγώ αν και έχω προσπαθήσει 2-3 φορές έχω κοπεί!!!

 

μήπως είναι μόνο για τους λίγους τους "εκλεκτούς" αυτές οι επιδοτήσεις τελικά???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.