Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Διαχείριση τεχνικών έργων - ΕΑΠ


sundance

Recommended Posts

Από πού μπορούμε να βρούμε στοιχεία για το μεταπτυχιακό και να υποβάλουμε αίτηση; Έχετε τη σχετική ιστοσελίδα; Ευχαριστώ.

 

Η ιστοσελίδα του ΕΑΠ είναι http://www.eap.gr. Από εκεί μπαίνεις στις μεταπτυχιακές σχολές της σχολής θετικών επιστημών & τεχνολογίας, στην οποία ανοίκει μεταπτυχιακό ΔΧΤ. Οι αιτήσεις γίνονται ηλεκτρονικά κάθε τέλος του έτους (Νοέμβριος, Δεκέμβριος) για τους εισακτέους της επόμενης σχολικής χρονιάς. Η επιλογή γίνεται με κλήρωση...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα! ξεκιναω και εγω το ΔΧΤ τον Οκτωβριο! Πηρα τις 2 θεματικες ενοτητες.

Αν θελετε μπορειτε να επικοινωνουμε και απο το φορουμ του ΕΑΠ. ανοιξα ενα thread ειδικα για οσους ξεκιναμε τον Οκτωβρη εκει.

http://www.eap-forums.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=237960#237960

(ελπιζω να μην αντιβαινω καποιο κανονα του εδω φορουμ, επειδη αναρτησα το λινκ ε?)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Να ρωτήσω και εγώ κάτι?

Υπάρχει περίπτωση να κληρωθώ εγώ που είμαι μηχανολόγος μηχανικός τ ε ?

ρωτάω γιατί παίρνουν το 20 % των θέσεων για αποφοίτους τει

υπάρχει κάποιος συνάδελφος τ ε που να κληρώθηκε?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας, ήθελα να ρωτήσω αν η διαδικασία για εισαγωγή στα μεταπτυχιακά του Ε.Α.Π χρειάζεται συστατικές επιστολές..πριν ή μετά από την κλήρωση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Φέτος ξεκίνησα κι εγώ το μεταπτυχιακό και έχω επιλέξει τις ενότητες ΔΧΤ50 και ΔΧΤ51. Mari καλή επιτυχία στη διπλωματική σου. Αν ευκαιρήσεις, επικοινώνησε στο [email protected], ή όποιος άλλος έχει ολοκληρώσει αυτές τις 2 ενότητες. Ευχαριστώ.

 

Καλή επιτυχία σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω αίτηση για μεταπτυχιακά στο ΕΑΠ. Βασικά υπάρχουν 2 επιλογές. Η μία είναι η Διασφάλιση ποιότητας και η άλλη είναι η Διαχείριση τεχνικών έργων. Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω ακριβώς προς τα που κινείται η φιλισοφία του μεταπτυχιακού. Δηλαδή θέλω να πω αν είναι κοντά στην ειδικότητα του πολιτικού μηχανικού (σε θέματα εργασιών αλλά και αντιμετώπισης του μεταπτυχιακού) σε σχέση με του υπόλοιπους μηχανικούς.

Έχει κανείς γνώμη για το θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.