Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Διαχείριση τεχνικών έργων - ΕΑΠ


sundance

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

γεια χαρα εχω κανει αιτηση για εαπ ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα για μεταπτυχιακο διαχειριση τεχνικων εργων

 

1)ειναι αντιστοιχο και ισοτιμο με κλασικα μεταπτυχιακα πανεπιστημ με παρακολουθηση απο κοντα

εχει πρακτικη εφαρμογη στο αντικειμενο της δουλειας

''διαχειριση εργου"

 

2)η καθε θεματικη ενοτητα απο χρονους ειναι ενταξει δηλαδη λεει ας πουμε οτι θελει 2 ωρες τη μερα διαβασμα καπου στις οπδηγιες στα μεταπτυχιακα προγραμματα γενικα θελει κατα μεσο ορο περισσοτερο λιγοτερο βαζοντας μεσα το ψαξιμο βιβλιογραφιες (γενικως για εξετασεις και εργασιες)

:Dφανταζομαι 2 ορες ειναι αρκετες μακαρι να τις διαθεσω

 

3)αν δηλωσεις 2 θεματικες ενοτητες και δεν περασεις τη μια η και τις 2 ξαναπληρωνεις?μετα τα διδακτρα τη νεα χρονια για αυτες..?

αποτι ξερω μπορεις να δωσεις εκτος απο ιουνιο και ιουλιο(αντισεπτεμβρη ) και δευτερη φορα ..ετσι μπορεις και αλλες ,,τριτη τεταρτη?

 

4)απο καθηγητες συνεργασια τις οσς συμβουλευτ συναντησεις τι λεει ?

οποιος επιθυμει ας επικοινωνησει στο [email protected]

 

5)απο αιτησεις γιονονται πολλες τι αναλογια εχουν με αιτουντες

 

ευχαριστω

 

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διορθώστε με edit.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, achille.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Στην σελίδα του ΕΑΠ έχουν αναρτηθεί οι αριθμοί των αιτήσεων. Περίπου 3000, elenakot σωστά, 1300 ΤΕ και 1700 ΠΕ. Καλή μας επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Κατηγορία Β πρέπει να είναι οι επιλαχόντες. Σε τι θέση κληρώθηκες?? Διάβασε και τις οδηγίες που έχει και θα καταλάβεις. Πάντως εγώ δεν τα κατάφερα . 100 πριν το τέλος χαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

οι επιλαχόντες είναι στην κατηγορία Β.Επειδη είχα κληρωθει και γω στο παρελθον το ξέρω!!!!Θα στείλεις τα χαρτιά σου κανονικά (αιτήσεις κλπ, που θα κατεβάσεις από την σελίδα του εαπ) και θα περιμένεις μέχρι τα τέλη φλεβάρη να δεις αν τελικά θα σε πάρουν στο πρόγραμμα!!!!Τα ονόματα θα τα ανακοινώσουν τότε.....Καλη επιτυχία!!!!!!

Εγω φετος είχα κάνει σγια το πρόγραμμα σεισμική μηχανική αλλά ήρθα απο τους τελευταίους πρώτη :(.......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.