Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Διαχείριση τεχνικών έργων - ΕΑΠ


sundance

Recommended Posts

υπαρχει κατηγορια Α?

εγω που ειμαι στη β επιλαχουσα σημαινει οτι θα με παρουν αν δεν κανουν χαρτια οσοι ειναι στην α?

αυτο δεν εχω καταλαβει..

υπαρχει πιθανοτητα η απλως ετσι κανεις τα χαρτια?

Link to comment
Share on other sites

υπάχουν 3 κατηγοριες:η α στην οποία ανήκουν οι τυχεροί που κληρωθηκαν να παρακολουθήσουν το πρόγραμμα, η β στην οπόια ανήκον οι επιλχόντες , που έχουν πιθανότητα να παρακολουθήσουν το πρόγραμμα , εφοσον δεν καλυφθούν οι θέσεις από την κατηγορία α!!!!κ τέλος υπάρχει η κατηγορία γ στην οποία ανήκουν ολοι οι υπόλοιποι....

Υπάρχει πιθανότητα να το παρακολουθήσεις......στείλε τα χαρτιά σου....

Link to comment
Share on other sites

οι θέσεις ήταν 160 το 80% το παιρνουν απο πανεπιστήμιο και 20% από τει.άρα 32 θέσεις μόνο από τει εγώ ειχα σειρα επιτυχίας 57 δηλαδή είμαι 25 θέσεις πίσω.αντε να δουμε καλή επιτυχία και σε σένα elenakot

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει μέχρι και κατηγορία D. Γενικά ισχύει Α > B > C > D .

Αν δεν συμπληρωθούν οι θέσεις από τους Α (π.χ. κάποιος δεν έκανε τελικά τα χαρτιά του, ή δεν ήξερε ότι είναι 850 / εξάμηνο και θα αποφασίσει να μην εγγραφεί, ή για λόγους ανωτέρας βίας δεν μπορεί να το παρακολουθήσει άρα δεν θα εγγραφεί κλπ), τότε οι θέσεις αυτές περνάνε στους επιλαχόντες Β. Ομοίως, αν δεν συμπληρωθούν αυτές οι θέσεις από τους Β, παιρνάνε στους C κ.ο.κ., πάντα τηρουμένη η σειρά προτεραιότητας.

Link to comment
Share on other sites

Εστω οτι εισαι Β ή Γ. Μπορεις να δεις σε ποια σειρα εισαι και εαν εχεις πιθανότητες; Δηλ. πόσους πηρανε απο Α, απο Β ,απο Γ και περυσι πόσοι απο Α,Β,Γ πήγανε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει παραδόσει κανείς διπλωματική?

 

Τον μάϊο μπορείς να παρουσιάσεις ή σεπάνε πιο πίσω με διορθώσεις για σεπτέμβρη?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.