Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Διαχείριση τεχνικών έργων - ΕΑΠ


sundance

Recommended Posts

Όποιος έχει υλικό,σημειώσεις, παλιές εργασίες για ΔΧΤ50,ΔΧΤ51 και μπορεί να μου τα στείλει θα βοηθούσε πολύ.

Το mail μου ειναι [email protected]

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς εάν οι απόφοιτοι του τμήματος ενεργειακής τεχνολογίας έχουν το δικαίωμα να δήλώσουν το μεταπτυχιακό "διαχείριση τεχνικών έργων"?

Link to comment
Share on other sites

1) Απόφοιτοι Α.Τ.Ε.Ι του τμήματος Διοίκησης και Διαχείρισης Έργων. Οι απόφοιτοι της κατηγορίας αυτής καταλαμβάνουν το 80% των προσφερόμενων θέσεων.

2) Απόφοιτοι Α.Τ.Ε.Ι. των Τμημάτων Τεχνολόγων Πολιτικών Μηχανικών, Πολιτικών Δομικών Έργων, Πολιτικών Έργων Υποδομής, Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας και Τοπογραφίας και Ανακαίνισης και Αποκατάστασης Κτιρίων. Οι απόφοιτοι της κατηγορίας αυτής καταλαμβάνουν το 20% των προσφερόμενων θέσεων.

Link to comment
Share on other sites

1) Απόφοιτοι Α.Τ.Ε.Ι του τμήματος Διοίκησης και Διαχείρισης Έργων. Οι απόφοιτοι της κατηγορίας αυτής καταλαμβάνουν το 80% των προσφερόμενων θέσεων.

2) Απόφοιτοι Α.Τ.Ε.Ι. των Τμημάτων Τεχνολόγων Πολιτικών Μηχανικών, Πολιτικών Δομικών Έργων, Πολιτικών Έργων Υποδομής, Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας και Τοπογραφίας και Ανακαίνισης και Αποκατάστασης Κτιρίων. Οι απόφοιτοι της κατηγορίας αυτής καταλαμβάνουν το 20% των προσφερόμενων θέσεων.

αυτα τα γνωρίζω,αλλα δεν είμαι σίγουρος εάν στους μηχανολόγους συμπεριλαμβάνονται και οι μηχανολόγοι του τμήματος ενεργειακής τεχνολογίας.Πήρα και τηλέφωνο και δεν ήταν σίγουροι.Μου είπαν να δηλώσω και θα το εξετάσουν μετά και γιαυτό ρώτησα και εδώ μήπως υπάρχει κάποιος με το ίδιο πτυχιο με το δικό μου που να έχει επιλέχθεί στο παρελθόν.Και δεν ξέρω τι να κάνω,να δηλώσω αυτό που μου αρεσει περισσότερο αλλα χωρίς να είμαι σίγουρος εάν μπορώ να μπω ή να δηλώσω το "διαχείρηση αποβλήτων" που αναφέρει το τμήμα μου αλλά δεν μου φαίνεται και τόσο καλό.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε δέχονται ώς μηχανολόγο τ.ε στο μ.π διαχείρηση τεχν. έργων θα είσαι στην κλήρωση με το 20% που σημαίνει λίγες πιθανότητες....Αλλά καλύτερα να προσπαθήσεις παρά να αρκεστείς σε κάτι που δεν σε ενθουσιάζει.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα

 

για το εν λόγω μεταπτυχιακό έχω σειρά κατάταξης 214 κατηγορία Β ,υπάρχουν πιθανότητας εισαγωγής

για να προχωρήσω στις διαδικασίες εγγραφής?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

1ον: διόρθωσε την ειδικότητά σου

 

2ον: αν προχωρήσεις στις διαδικασίες εγγραφής φοβάσαι μην πιαστεί η μέση σου από την προσπάθεια και ρωτάς?

Link to comment
Share on other sites

1ον: διόρθωσε την ειδικότητά σου

 

2ον: αν προχωρήσεις στις διαδικασίες εγγραφής φοβάσαι μην πιαστεί η μέση σου από την προσπάθεια και ρωτάς?

 

οχι ρε φιλε δεν φοβαμαι για τη μεση ,,,απλα δε θελω να χάσω χρόνο .Βλεπεις υπάρχουν και άνθρωποι που εχουν και ζωή εκτος ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει υλικό,σημειώσεις, παλιές εργασίες για ΔΧΤ50,ΔΧΤ51 και μπορεί να μου τα στείλει θα βοηθούσε πολύ.

Το mail μου ειναι [email protected]

Ευχαριστώ!

Είναι πολύ περιορισμένο το υλικό παλαιότερων ετών . Θα σε ενημερώσω σύντομα !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.