Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Διαχείριση τεχνικών έργων - ΕΑΠ


sundance

Recommended Posts

  • 1 month later...

καλησπέρα! ναι, εγω είμαι μια από τις τυχερές που βγήκα στην κλήρωση για το μεταπτυχιακό αυτό!! πέρα από την ανακοίνωση του ότι ελέγχθηκαν τα χαρτιά μου και είναι όλα οκ και άρα με δέχονται δεν είχα καμία άλλη επικοινωνία μαζί τους ακόμα. εσύ??

Link to comment
Share on other sites

θα μου πεις έχουν περάσει και δυο χρόνια από τότε...(δεν το είδα έγκαιρα από τη χαρά μου). παρόλαυτα οτιδήποτε ξέρεις εσύ ή όποιος άλλος θα μου ήταν χρησιμο. αναφέρομαι γενικα σε δυσκολία, μαθήματα, χρόνοι διαβάσματος κτλ. ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγω τωρα τελειωνω το 1ο ετος.εχει πολυ διαβασμα,ψαξιμο και ενα αυστηρο χρονοδιαγραμμα.φυσικα μη φανταστεις οτι θα σκοτωθεις κιολας απλα θελει να ασχολεισαι σχεδον καθημερινα και αν δεν το κανεις οπως ο υποφαινομενος θα σκοτωνεσαι τη τελευταια εβδομαδα πριν τη παραδοση της εργασιας...

παντως ειναι αρκετα ενδιαφερον το αντικειμενο και το μονο μεταπτυχιακο του ειδους στην ελλαδα.

 

οτι χρειαστεις πες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ερώτηση : Υπάρχει κάποια ιστοσελίδα του ΕΑΠ που μπορεί καποιος μη εγγεγραμμένος στο παρόν μεταπτυχιακό να δει ή και να κατεβάσει υλικό - σημειώσεις πάνω στο θέμα αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ υποτίθεται ότι είμαι πλέον φοιτήτρια του εαπ αλλά μόνο αυτό μου είπαν και μετά σιωπή...δεν ενημερώθηκα για τίποτε άλλο, ούτε για σημειώσεις ούτε για βιβλία ούτε για προγράμμτα ούτε για τίποτα. επίσης έχω δηλώσει μόνο μία θεματική ενότητα ελπίζοντας ότι θα είναι πιο χαλαρά τα πράγματα. τι λές κι εσύ παλιέ? καλά έκανα?

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αν εχεις πληρες ωραριο στη δουλεια δηλαδη ανω των 8 ωρων τοτε ειναι λιγο δυσκολο να τα συμβαδισεις,οχι βεβαια και ακατορθωτο.

τωρα που δηλωσες μια ενοτητα θα δεις γενικα τις απαιτησεις της και αν δεις οτι χωραει αλλη μια στο προγραμμα σου,τοτε του χρονου δηλωνεις 2.

 

θα βγουν ανακοινωσεις για βιβλια κλπ.

ποια ενοτητα δηλωσες?

Link to comment
Share on other sites

δήλωσα την 50 αρχές οργάνωσης και διοίκησης έργων. δουλεύω πολλές ώρες γενικά και δεν ήθελα να πήξω άσχημα. η απορία που έχω είναι η κάθε ενότητα κρατάει ένα έτος ή ένα εξάμηνο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.