Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δωρεάν αποστολή ΕΚΩΣ2000-ΕΑΚ2000 και ΚΤΧ2008


 
Adavis

Recommended Posts

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους ευχομαι με υγεια!Ηθελα να πω οτι λεγοντας τα μπραβο εδω στο φορουμ και οχι στην εταιρια η οποια μας προσφερει απλοχερα τα βιβλια αυτα δεν εχει καποιο νοημα.Νοημα θα ειχε αν σηκωναμε το τηλεφωνο ή στελναμε ενα απλο mail ευχαριστωντας τους ανθρωπους και επικροτωντας την ενεργεια τους αυτη.Ετσι που ξερετε,μπορει και να προεβαιναν και σε αλλου ειδους παρομοιες κινησεις.Συμφωνειται?

 

 

Στείλτε με email το http://www.michanikos.gr και θα τα δουν μαζεμένα :P:p

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα συνάδελφοι, είχα λάβει τον Ιανουάριο από ΣΙΔΕΝΟΡ τους ΕΚΩΣ και ΕΑΚ 2000.

Φαντάζομαι πως είναι πρόσφατα ενημερωμένος...??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδελφοι, είχα λάβει τον Ιανουάριο από ΣΙΔΕΝΟΡ τους ΕΚΩΣ και ΕΑΚ 2000.

Φαντάζομαι πως είναι πρόσφατα ενημερωμένος...??

Γενικά είναι ενημερωμένοι, αλλά ρίξε μια ματιά στις τελευταίες τροποποιήσεις: Φ.Ε.Κ. 270Β/2010

Link to comment
Share on other sites

Και τι σε ενδιαφέρει αν είναι πρόσφατα ενημερωμένος. Εφόσον ισχύουν οι Ευρωκώδικες από 3/2010.

Δυστυχώς όχι ακόμα. Σε παλιότερες δημοσιεύσεις εμφανίστηκε έγγραφο που λέει για μετά τις 12/2010 αν θυμάμαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε αγαπητέ μου φίλε, τώρα που θα βγούμε και από την Ευρώπη (δηλαδή αν δεν μας πετάξουν, θα αναγκαστούμε εμείς) δεν έχει νόημα οι Ευρωκώδικες.

Θα έχουμε τον παλιό καλό DIN...συγνώμη ΕΚΩΣ ήθελα να πω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα.Πριν λίγο καιρό μπήκα στον ιστιότοπο της σιδενορ και έλεγε οτι στέλνουν δωρεάν τους ΕΚΩΣ 2000-ΕΑΚ 2000,Κανονισμός τεχνολογίας χαλύβων,Ευρ.τυποποίηση χαλύβων...έχει δοκιμάσει κάποιος με αυτόν τον τρόπο να πάρει τους κανονισμούς, γνωρίζεται μήπως πόσο κοστίζουν?Μου φαίνεται περίεργο που του δίνουν δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Τι κατάλαβες λάθος ? Με λίγα λόγια αξίζει να τους πάρεις και είναι δωρεάν. Εγώ τους πήρα ως επαγγελματίας. Δεν ξέρω για φοιτητές αν γίνεται. Σαν φοιτητής είχα πάει και τους είχα πάρει από τον ΟΑΣΠ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.