Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Δωρεάν αποστολή ΕΚΩΣ2000-ΕΑΚ2000 και ΚΤΧ2008


 
Adavis

Recommended Posts

Στον ιστότοπο της Σιδενόρ και τα Downloads θα βρείτε διάφορα χρήσιμα όπως τεχνικά χαρακτηριστικά χαλύβων κλπ.

 

Ενδιαφέρουσα είναι και η "Κάρτα Στοιχείων Όπλισης για το Μηχανικό".

Link to comment
Share on other sites

τελειο!! το πηρα σημερα, πολυ ωραια εκδοση, ηρθε με κουριερ δωρεαν. μπραβο στην σιδενορ.

ΝΑΙ ΕΛΙΖΑ και εγω το εχω εδω και ενα χρόνο και είναι πολυ καλο και καλη ποιοτητα. Μπραβο τους.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα στα χέρια μου εχθές και εκτώς του ότι είναι γνωστό για την χρησιμότητά του, εντυπωσιάζει και το "δέσιμο" του βιβλίου που έχουν σκεφτεί,

καθώς με την κατακόρυφη αναστροφή του, απο ΕΚΩΣ γίνεται ΕΑΚ !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Παιδιά προσέξτε γιατί δεν είναι ακριβώς πλήρης!!! Λείπει στο κεφάλαιο 17 το ΕΚΩΣ η απόφαση Δ17α/47/3/ΦΝ429/02, Προσθήκη στα σχόλια του ΕΚΩΣ, σχετικά με το ευθύγραμμο μήκος της αγκύρωσης!!!

 

Το επισυνάπτω γιατί θεωρώ πως "λύνει τα χέρια" των μελετητών

ae17_47_3_oe429_02___ue___2000_168.doc

Link to comment
Share on other sites

Σας εχει αποσταλει ο ΕΑΚ ο ΕΚΩΣ απο τη ΣΙΔΕΝΟΡ. Γιατι τους εχω αποστελει τη φορμα κανα 2 βδομαδες και δεν εχει ερθει τιποτα ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Σας εχει αποσταλει ο ΕΑΚ ο ΕΚΩΣ απο τη ΣΙΔΕΝΟΡ. Γιατι τους εχω αποστελει τη φορμα κανα 2 βδομαδες και δεν εχει ερθει τιποτα ακομα.

 

Καμμιά φορά αργούν γιατί ξεμένουν από ντεπό. Εμένα, θυμάμαι, έκαναν περίπου 1 1/2 - 2 μήνες να τον στείλουν (ένα βιβλίο είναι πάντως, απ' τη μία ΕΚΩΣ και απ΄ την άλλη και ανάποδα ο ΝΕΑΚ). Άξιζε πάντως, γιατί όταν αποφάσισε να έρθει, ήρθε εις διπλούν + έναν από τον ΣΠΜΕ = 3 στο ράφι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.