Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Δωρεάν αποστολή ΕΚΩΣ2000-ΕΑΚ2000 και ΚΤΧ2008


 
Adavis

Recommended Posts

Εισάγεις είτε το email σου είτε το τηλέφωνό σου. Ό,τι έχεις δώσει.

Κωδικός χώρας = 30 για Ελλάδα

Αριθμός = το τηλεφωνικό νούμερο που έδωσες

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάζετε τα στοιχεία και πατάτε οκ, μετά σας λέει τίποτα?

 

εμένα το mouse γίνεται κλεψύδρα και δε γράφει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έλυσα με στυλ γόρδιου δεσμού... προσπέρασα την αρχική οθόνη και ξαναπέρασα τα στοιχεία μου στην επόμενη, σαν "νέος" παραλήπτης, αν και έχω παραλάβει τους ΕΑΚ-ΕΚΩΣ.Λίγο "ελληνικό", αλλά τι να κάνεις....

Link to comment
Share on other sites

Τώρα να βλέπεις τη ΣΙΔΕΝΟΡ να μη μπορεί να φτιάξει μια στοιχειωδώς λειτουργική ιστοσελίδα... και αυτό όσο να πεις "ΕΛΛΗΝΙΚΟ"

 

Εγώ δοκίμασα με firefox. Με Internet Explorer δοκίμασε κανείς? μήπως είναι εκεί το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά το έστειλα ως ήδη κατέχουσα το ΕΚΩΣ2000 και δεν μου παρουσίασε κανένα πρόβλημα . Μου έγραψε κιόλας ότι το αίτημα μου στάλθηκε ή καταχωρήθηκε ή κάτι τέτοιο , δεν θυμάμαι ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα με ΙΕ , εδωσα : e-mail , κωδικό χώρας 030 και σταθερό τηλεφωνο και μου εμφάνισε τα στοιχεία μου , οπως τα ειχα δώσει στην εγγραφή μου για ΕΚΩΣ - ΕΑΚ με τσεκαρισμένο πεδίο την αποστολή ΚΤΧ. Προφανώς υπήρχε κάποιο πρόβλημα που διορθώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Την όλη διαδικασία την έκανα κατά τις 2το μεσημέρι προτού αναφέρουν τα παιδιά το πρόβλημα και λειτούργησε άψογα .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.