Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξοικονομώ-Αυτονομώ 2021 - Κλήρωση Επιθεωρητή Β' ΠΕΑ


Recommended Posts

2 ώρες πριν, cve20126 said:

Προσωπικά εννοείται οτι δεν θα αναλάμβανα το Β ΠΕΑ με αμοιβή κάτω του 500αρικου, η ευθύνη είναι μεγάλη και η δουλειά αρκετή.  

Θεωρώ οτι στο τέλος θα ακυρωθεί η συγκεκριμένη παράγραφος και θα γίνεται ελεύθερη η επιλογή του Β Επιθεωρητή. 

Noμίζω πως το μεγαλύτερο ρίσκο και κόπος είναι το Α' ΠΕΑ. 

Αν γίνει η στραβή ο ωφελούμενος τον α' επιθεωρητή θα κυνηγάει όχι το δεύτερο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 133
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

4 ώρες πριν, cve20126 said:

Προσωπικά εννοείται οτι δεν θα αναλάμβανα το Β ΠΕΑ με αμοιβή κάτω του 500αρικου, η ευθύνη είναι μεγάλη και η δουλειά αρκετή.  

Θεωρώ οτι στο τέλος θα ακυρωθεί η συγκεκριμένη παράγραφος και θα γίνεται ελεύθερη η επιλογή του Β Επιθεωρητή. 

αδυνατον

Link to comment
Share on other sites

το προγραμμα δίνει επιλεξιμες αμοιβές για τα ΠΕΑ όχι μέγιστες.. η αγορά είναι ελευθερη όπως το έχουμε καταλάβει με τον Α ή Β τρόπο... ο καθένας κοστολογεί τον κόπο του και τις γνώσεις του. 

Edited by body125z
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Έχουν αρχίσει οι κληρώσεις. Εγώ κληρώθηκα κιόλας σε ένα, πήγα το είδα, όλα είχαν γίνει καλά, ο συνάδελφος συνεργάσιμος.
Εκεί που συμπληρώναμε τον πίνακα 6, και σπάγαμε το κεφάλι μας τι μπορεί να μην έχουμε βάλει σωστά (και αν ξεχάσαμε κανένα κουτάκι - χτες το απόγευμα όλα αυτά), παίρνω σήμερα το help-desk του ΤΕΕ και των πολιτών (και τα δύο) και έμαθα ότι έχουν ανοίξει να συμπληρώνουμε το Β-ΠΕΑ και τις παρεμβάσεις, αλλά δεν έχει ενεργοποιηθεί το κουμπί "οριστικοποίηση".
Μου είπαν το ίδιο και από το ΤΕΕ και από το ΥΠΕΝ.
Ειδικά δε, στο ΥΠΕΝ ρώτησα μήπως υπάρχει καμιά φήμη, (αν έχουν πάρει το αυτί τους) τι σκοπούς έχουν οι παραπάνω..... 

Τελικά "Οι φήμες ΔΕΝ λένε....."

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 23/11/2023 at 12:08 ΜΜ, jedi.Yannis said:

Έχουν αρχίσει οι κληρώσεις. Εγώ κληρώθηκα κιόλας σε ένα, πήγα το είδα, όλα είχαν γίνει καλά, ο συνάδελφος συνεργάσιμος.
Εκεί που συμπληρώναμε τον πίνακα 6, και σπάγαμε το κεφάλι μας τι μπορεί να μην έχουμε βάλει σωστά (και αν ξεχάσαμε κανένα κουτάκι - χτες το απόγευμα όλα αυτά), παίρνω σήμερα το help-desk του ΤΕΕ και των πολιτών (και τα δύο) και έμαθα ότι έχουν ανοίξει να συμπληρώνουμε το Β-ΠΕΑ και τις παρεμβάσεις, αλλά δεν έχει ενεργοποιηθεί το κουμπί "οριστικοποίηση".
Μου είπαν το ίδιο και από το ΤΕΕ και από το ΥΠΕΝ.
Ειδικά δε, στο ΥΠΕΝ ρώτησα μήπως υπάρχει καμιά φήμη, (αν έχουν πάρει το αυτί τους) τι σκοπούς έχουν οι παραπάνω..... 

Τελικά "Οι φήμες ΔΕΝ λένε....."

Και σε εμενα κλειστό το δείχνει σήμερα που προσπάθησα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν έχω ολοκληρώσει γιατί βγήκαν θέματα τα οποία μου είπαν ότι θα τα διορθώσουν. Εντωμεταξύ κληρώθηκα και σε δεύτερο, τόσοι λίγοι είμαστε ή επειδή είναι λίγα τετραγωνικά  δεν το ήθελε κανείς;

Link to comment
Share on other sites

42 λεπτά πριν, alej said:

Εντωμεταξύ κληρώθηκα και σε δεύτερο, τόσοι λίγοι είμαστε ή επειδή είναι λίγα τετραγωνικά  δεν το ήθελε κανείς;

Πίστεύω ισχύουν και τα δυο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.