Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξοικονομώ 2021 & Σύμβουλος έργου


Recommended Posts

Καλημέρα συνάδελφοι

Έκανα μια δοκιμή για αίτηση του διαμερίσματος μου (ως ωφελούμενος), συμπλήρωσα όλα τα απαιτούμενα στοιχεία μέχρι το στάδιο 2 και στη συνέχεια μπήκα ως σύμβουλος έργου για καταχώρηση των παρεμβάσεων (στη καρτέλα ως ΕΕ).

Πέρασα όλα τα στοιχεία που ζήταγε, αλλά δεν έβγαζε την αίτηση μου.... οπότε 2 τινά συμβαίνουν :

1) κάτι δεν κάνω σωστά ή

2) δεν επιτρέπει στην ίδια αίτηση, τη ταυτόχρονη ιδιότητα ωφελούμενου - σύμβουλου έργου !

Έχετε αντιμετωπίσει κάτι ανάλογο?

 

Σημ. Αν υπάρχει αντίστοιχο θέμα, παρακαλώ να μεταφερθεί

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dib said:

Καλημέρα συνάδελφοι

Έκανα μια δοκιμή για αίτηση του διαμερίσματος μου (ως ωφελούμενος), συμπλήρωσα όλα τα απαιτούμενα στοιχεία μέχρι το στάδιο 2 και στη συνέχεια μπήκα ως σύμβουλος έργου για καταχώρηση των παρεμβάσεων (στη καρτέλα ως ΕΕ).

Πέρασα όλα τα στοιχεία που ζήταγε, αλλά δεν έβγαζε την αίτηση μου.... οπότε 2 τινά συμβαίνουν :

1) κάτι δεν κάνω σωστά ή

2) δεν επιτρέπει στην ίδια αίτηση, τη ταυτόχρονη ιδιότητα ωφελούμενου - σύμβουλου έργου !

Έχετε αντιμετωπίσει κάτι ανάλογο?

 

Σημ. Αν υπάρχει αντίστοιχο θέμα, παρακαλώ να μεταφερθεί

 

Συμβαινει  το 2ο .  Θα  πρέπει να βαλεις  αλλον  Συμβουλο.  (  Θέλεις να τα παίρνεις απο 2 πλευρές ??   lol  )

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Καλησπέρα. Έχω αναλάβει μία περίπτωση για το Εξοικονομώ 2021, όπου έχω κάνει την 1η Εν. Επ., την έκδοση Η.Τ.Κ., μελέτη ΕΕΔΜΚ. Επίσης είμαι σύμβουλος έργου για το πρόγραμμα. Η ερώτησή μου είναι, τα παραστατικά για τις μελέτες αυτές, σε ποιο πεδίο τις καταχωρώ στο πρόγραμμα και σε ποια φάση. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.