Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Recommended Posts

10 ώρες πριν, Ησαΐα said:

Ο γρίφος λύθηκε. Ήρθε άλλος υδραυλικός. Όπως είπατε κ. Antloulidi αλλάχτηκαν οι βάνες με μεγαλύτερης διατομής και πλέον δεν σβήνει. Σας ευχαριστώ πολύ καθώς και τον κ. ΝΙΚΟΣΤΡΙ για την ανταπόκριση.

 

να εισαι  καλα .....εισαι ενας απο τους λιγους που μας ενημερωσαν για τος πως λύθηκε το πρόβλημα.....

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

να εισαι  καλα .....εισαι ενας απο τους λιγους που μας ενημερωσαν για τος πως λύθηκε το πρόβλημα.....

Ήταν η πρώτη μου επαφή με το forum σας και μου έκανε εντύπωση το ενδιαφέρον και οι άμεσες απαντήσεις σας. Να είτε καλά.

Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

να εισαι  καλα .....εισαι ενας απο τους λιγους που μας ενημερωσαν για τος πως λύθηκε το πρόβλημα.....

Παρεμπιπτόντως είμαι γυναίκα που μου αρέσουν τα  μαστορέματα. Γι' αυτό εκτιμώ τους τεχνικούς κάθε επαγγέλματος αλλά δυστυχώς δεν είναι όλοι γνώστες και συνεπείς. Χάρηκα που σας βρήκα. 

Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν, Ησαΐα said:

Παρεμπιπτόντως είμαι γυναίκα που μου αρέσουν τα  μαστορέματα. Γι' αυτό εκτιμώ τους τεχνικούς κάθε επαγγέλματος αλλά δυστυχώς δεν είναι όλοι γνώστες και συνεπείς. Χάρηκα που σας βρήκα. 

το οτι εισαι γυναικα δεν λεει κατι , εχω 3ις να εισαι καλα... ....σχετικα με την συνεπεια, να ξερεις οτι  δεν προλαβαινουμε παντα

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.