Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόβλημα προσβασιμότητας στην πλατφόρμα του buildingcert.gr


jbisda

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

4 ώρες πριν, pggiotas said:

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται ο  Πρωθυπουργός να δώσει εντολή για τέτοια θέματα....

Αυτά ούτε στις χώρες του υπαρκτού σοσιαλισμού δεν απαιτούνται....Τώρα που το ξανασκέφτομαι εκεί χρειάζεται....

Είναι όμως εξοργιστικό ότι κανείς δεν έχει ασχοληθεί να βγάλει μία ανακοίνωση ....

Κούρασες

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν εχει αποκατασταθει πληρως αλλα εγω δεν μπορω να μπω μεσα στις επιθεωρησεις ολο απατσι και τομκατ μου βγαζει .. και εχω μονο να ανεβασω τo xml αρχειο 

Edited by george68
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν οι συμβολαιογράφοι οι δικηγόροι οι λογιστές θα ανέχονταν αυτήν την κατάντια στην επαγγελματική τους ζωή ... δεν τα βλέπω ολα μαύρα και ούτε τα αφήνω όλα την τελευταία στιγμή αλλά προσπαθώ όλοι την μέρα να ανεβάσω ενα ...αρχείο xml και ολο με πετάει έξω ... πάντως αρχίζω να ανησυχώ γιατί δεν έχω ακούσει κάτι από το ΤΕΕ απλώς από περιέργεια ... ( δεν εννοω φυσικα καταντια το οτι επεσε το συστημα ή οτι σερνεται ..θεωρω καταντια που δεν εχει βγει καποιος να δωσει μια παραταση 10 με  15 μερες μετα και απο αυτο που εγινε )

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες και ότι έχει "αποκατασταθεί". Ωρες παλεύω να ανεβάσω ένα ΠΕΑ. Στην καλύτερη περίπτωση φτάνει μέχρι την οριστική υποβολή και πάπαλα.

 

HTTP Status 500 -


type Exception report

message

description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.

exception

java.lang.NullPointerException
	gr.cres.gkoras.servlets.AuthorizedServlet.getAttributesFromDb(AuthorizedServlet.java:211)
	gr.cres.gkoras.servlets.AuthorizedServlet.doGet(AuthorizedServlet.java:167)
	javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:617)
	javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:723)

 

note The full stack trace of the root cause is available in the Apache Tomcat/6.0.24 logs.

Edited by andpap
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη συνάδερφοι, ο υπάλληλος σήκωσε μόνο τον ένα διακόπτη σήμερα, έχει άλλους 2 που θα τους σηκώσει από αύριο μην του πέσει βαριά η εργασία πρώτη μετά τις αργίες...Ουστ ανίκανοι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.