Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πρόβλημα προσβασιμότητας στην πλατφόρμα του buildingcert.gr


jbisda

Recommended Posts

Το ίδιο και σε εμένα, πιθανότατα είναι θέμα της πλατφόρμας....Ακόμη και τα παλαιότερα ΠΕΑ που έχουν εκδοθεί παρουσιάζονται με αυτή τη γραμματοσειρά μέσω του buildingcert.

Αναμονή (ξανά) ...

Edited by yian
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οριστικοποίησα ένα ΠΕΑ εχθές στις 15:21 ,με πάρα πολύ προσπάθεια και συνεχόμενα F5 ....

Ευτυχώς που το  αποθήκευσα στον Η/Υ γιατί πηγαίνοντας σήμερα από περιέργεια στις Οριστικά Υποβληθείσες το ανοίγω και έχει αυτούς τους υπέροχους χαρακτήρες που αναφέρατε... 

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε μένα ...

Αφού κατάφερα να εκδώσω ένα μετά από πολλές προσπάθειες αργά το βράδυ .Αυτή η φοβερή γραμματοσειρά είναι σε όλα τα ΠΕΑ.. ΑΚΟΜΑ και στα ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ .

ΤΕΛΕΙΑ....

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, andpap said:

Δεν έχω παράπονο.

Τα κατάφερα να εκδώσω ΠΕΑ.

Και πολύ πρωτότυπο μάλιστα.

Πως σας φαίνεται;

(Εχετε ιδέα τι συμβαίνει;)

533501143_.JPG.5842819c99258c8be162cc4854ee0620.JPG

κλαίω χαχαχαχα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Να δείτε που θα μας "μαλώσουν" γιατί μπαίνουμε όλοι μαζί να δουλέψουμε, λες κ μεις δεν έχουμε υποχρεώσεις που πρέπει μέχρι τέλος του μήνα να πληρώσουμε, πάρει δεν πάρει παράταση το εξοικονομώ και το κάθε εξοικονομώ μου είναι αδιάφορο τι θα κάνει ο καθένας με το σπίτι του, αυτό που με νοιάζει είναι να εκδώσω ΠΕΑ να πάρω κανά λεφτό, σε ένα σύστημα που μέχρι πρότινος πληρώναμε 100€ το χρόνο και τώρα 5€ ελάχιστο ανά ΠΕΑ, ώστε να μπορέσω να έχω τα αναμενόμενα έσοδά μου μέχρι τέλος του μήνα να βγάλω τις υποχρεώσεις μου. Ντροπή τους εκεί στο ΥΠΕΝ και στο ΤΕΕ . Είμαστε 20.000 ενργ. επιθεωρητές , να το κάνουν να αντέχει 20.000 χρήστες ενεργειακούς επιθεωρητές ταυτόχρονα να μην ξανά έχουμε τέτοια θέματα, αλλιώς να το κλείσουν το μαγαζάκι τους.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω τεχνικού προβλήματος, έχει τεθεί προσωρινά όριο στον αριθμό των χρηστών που μπορούν να χρησιμοποιούν ταυτόχρονα το σύστημα. Αυτή τη στιγμή, το όριο αυτό έχει ξεπεραστεί. Παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα
Ζητάμε συγγνώμη για την αναστάτωση

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.