Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καθυστέρηση ΔΕΔΔΗΕ για νέα παροχή (σε υφιστάμενο)


dimitrisg11

Recommended Posts

Γειά σας,

Μια ερώτηση:

Πριν 8 μήνες έστειλα στον ΔΕΔΔΗΕ (Καλλιθέα) με κούριερ, αίτηση για νέο ρολόι σε ένα ιδιόκτητο κτήριο. Καμία ιδέα τι μπορώ να κάνω; Να ξαναστείλω αίτηση; Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν θα επικοινωνήσουν αυτοί μαζί μου. 

Είναι φυσιολογική η τόσο μεγάλη αναμονή; 

Σας ευχαριστώ

Edited by miltos
Αλλαγή τίτλου Θέματος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τόση μεγάλη αναμονή δε μου έχει τύχει. Μπορείς να στείλεις email και να τους πεις να σε ενημερώσουν με γραπτή απάντηση. Υπάρχουν τα στοιχεία για κάθε περιοχή στο site τους.

Link to comment
Share on other sites

Ολοι τους είναι μπάχαλο . Εγώ έστειλα 4 μέιλ , γιατί μου είπαν να στείλω 2 μήπως χαθεί , με πήραν τηλέφωνο και μου έκαναν παρατήρηση γιατί έστειλα 4 μέιλ , έπαιρνα τηλέφωνο και μου έλεγαν να περιμένω , τελικά κατάφερα και βρήκα ένα τηλέφωνο και μετά από πολλές προσπάθειες , ανακάλυψα 2 μήνες μετά που είχα στείλει τα μέιλ , ότι είχαν χάσει και τα 4. 

Τελικά τα ξαναέστειλα και με πολύ κυνηγητό , έβαλα το ρολόι στους 7 μήνες. 

Τα ίδια και με την ΕΥΔΑΠ , όχι στην διαδικασία που ήταν σχετικά γρήγορη , 2 μήνες , αλλά στην αναμονή του εργολάβου που περιμένεις λένε μέχρι 90 εργάσιμες και τελικά μου το έβαλαν στις 108 εργάσιμες από την εξόφληση της παροχής.

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.