Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Δεν είχα προσέξει μέχρι τώρα αυτό το θέμα ! Με αυτήν την ευκαιρία θα μοιραστώ μαζί σας μια αστεία σκέψη που έκανα πριν από κάμποσο καιρό ! :

Το λοιπόν , πριν περίπου ένα μήνα , ο Engineer μου πρότεινε να γίνω Moderator στην ενότητα "Προγράμματα Η/Υ" . Τον ευχαρίστησα φυσικά για αυτή την πρόταση (και τον ευχαριστώ και πάλι ! ) , αλλά αρνήθηκα λόγω φόρτου εργασίας . Μέχρι εδώ , τίποτα το αξιοσημείωτο . Το αστείο από εδώ αρχίζει :

Λίγες μέρες αργότερα είχα μία μίκρο-παρεξήγηση με τον acnt . Τέλος πάντων , να είναι καλά ο άνθρωπος , δεν έχουμε τίποτα απολύτως να μοιράσουμε . Η πλάκα είναι η εξής : για φανταστείτε να τον είχα ενοχλήσει περισσότερο ! Θα μου έκανε (όπως θα ήταν φυσικό) αποκλεισμό . Για φανταστείτε , τώρα , να είχα δεχτεί την πρόταση του Engineer ! Θα ήταν η πρώτη φορά στην παγκόσμια ιστορία που ένας moderator κάνει αποκλεισμό σε έναν άλλο moderator ! ! ! ! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ισως να μην είναι ο κατάλληλος χώρος, αλλά μου δίνεις την ευκαιρία να πω κάτι πολύ σημαντικό ώστε να το διαβάσουν και οι mods (νεοι και παλιοί) όσο και οι χρήστες.

 

Οι κάρτες και ο αποκλεισμός δεν αποτελούν μέτρο λύσης των προσωπικών μικροδιαφορών οι οποίες προκύπτουν μέσω συζητήσεων στο φόρουμ. Δεν αποκλείεται ο χρήστης iliekater πχ απο τον mod acnt επειδή ο πρώτος πήγε κόντρα στον δεύτερο!

 

Οσο η συζήτηση είναι εντός κόσμιων πλαισίων, είχες δικαίωμα να μου πεις ότι ήθελες και τούμπαλιν.

 

Η κάρτα υπάρχει για την συμπεριφορά χρηστών εντός του φόρουμ και σε εξαιρετικές περιπτώσεις που μέσω πμ, ο χρήστης προσβάλλει ή βρίζει πολύ άσχημα.

 

ΥΓ. Η "κόντρα" μας μάλλον εμπίπτει στην κατηγορία κατά την οποία και οι δυό δεν είχαμε μια καλή μέρα. Συμβαίνουν και αυτά.

Link to comment
Share on other sites

acnt :

Η κάρτα υπάρχει για την συμπεριφορά χρηστών εντός του φόρουμ και σε εξαιρετικές περιπτώσεις που μέσω πμ, ο χρήστης προσβάλλει ή βρίζει πολύ άσχημα.

 

Ουυυυ ! Κάτσε να δεις , έχω και από τέτοια στον μπαξέ μου ! :

 

11lj5.jpg

 

Πού να δεις και μέσα τι γράφει ! Θα τρομάξεις ! Τώρα πού την βρήκα την υπομονή και δεν τον ανέφερα , ούτε εγώ ξέρω !

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Οι δύο νέοι mod στο Φόρουμ είναι ο iovo και ο avgoust.

 

Ο iovo αναλαμβάνει μαζί με τον ckiriako τις κατηγορίες στο φόρουμ Εργαλεία και ο avgoust την κατηγορία της Εκπαίδευσης και μαζί με τον chris_anst τους Τοπογράφους Μηχανικούς.

 

Ας βοηθήσουμε όλοι όσο μπορούμε και τους δύο στο έργο τους.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.