Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Νέοι moderators


Engineer

Recommended Posts

  • 2 years later...

Από το παρόν βήμα και εκ μέρους όλης της Ομάδας Συντονισμού του Φόρουμ, θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τόσο για τη συνεργασία όσο και για την πολυεπίπεδη προσφορά του τον Υπερσυντονιστή gvarth.

Κύριο χαρακτηριστικό του η ηρεμία και το ήθος του που μας συντρόφευαν πάνω από δέκα χρόνια!!!

Θα συνεχίσει φυσικά να προσφέρει όσο μπορεί ως απλό πλέον μέλος μας.

Φίλε Γιώργο να σαι πάντα καλά.

 

Link to comment
Share on other sites

Ζωρζ η υπέροχη ψυχούλα….

Στάση ζωής όταν μπορεί να προσφέρει γνώσεις εμπειρία με ανιδιοτέλεια… όχι μόνο σ ότι αφορά το φόρουμ αλλά για τα πάντα απ’ όσο ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το "ταξίδι" φιλαράκια . Ήταν συναρπαστικό !

Δέκα χρόνια είναι αυτά αποτελούν πλέον κομμάτι της ζωής μου .

Χάρηκα που γνωριστήκαμε και κάποιους - κάποιες από σας είχα την χαρά και την τύχη να σας γνωρίσω και από κοντά.

Ένας κύκλος έκλεισε . Θα τα λέμε πλέον , δοθείσης ευκαιρίας , χωρίς τα "γαλόνια" του υπερσυντονιστή  :) .

 

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο,

Θεωρώ τον εαυτό μου ευτυχή από την γνωριμία μαζί σου. 

Η προσφορά σου στο forum θεωρείται πολύ μεγάλη από τις θέσεις που πέρασες. 

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, σε ευχαριστούμε για όσα έχεις κάνει και νιώθω τυχερός που γνώρισα έναν συνάδερφο με το δικό σου ήθος έστω και διαδικτυακά!

Είμαι σίγουρος ότι θα συνεχίσουμε να τα λέμε και ελπίζω κάποια στιγμή να τα φέρει και να τα πούμε από κοντά..

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, είσαι ένας υπέροχος άνθρωπος και έχεις προσφέρει τα μέγιστα σε αυτό το φόρουμ από την αρχή του μέχρι σήμερα. Πραγματικά τεράστια η συνεισφορά σου. Αν και δεν είμαι πια και πολύ ενεργό μέλος, σε ευχαριστω κι εγώ με την σειρα  μου. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.