Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καλοκαιρινές διακοπές 2009


giannist

Recommended Posts

Εντάξει, από εδώ και στο εξής, θα είμαι υπό την προστασία σου, αν μου την πουν οι μοντς! Δεν είναι λίγο πράγμα να γνωρίζεις τον "bog steel"... (Με πιάνεις!χαχα)

 

Και για να είμαι οφ τόπικ, σε ωραίο μέρος το εξοχικό σου, αλλά, λίγο βαθιά εκεί η θάλασσα.

 

Όσο για τον Κυπαρισσαίο φίλο, ένα θα του πω: Έλα Μάραθο!

 

icon_cool.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά είσαι τεκτονέιτορ ! Όλη η Μεσσηνία μαζεύτηκε παχάμ, σιμπούρμπουλοι, συγκάρτζαλοι !

 

Κ εγώ βοιδοκοιλιά.Θα ρθούτε? :lol: Να φέρουτε κ αντηλλλλjιακό,μην σας κάψει ο ήλιος.Κ να προσέχουτε!

 

Κ μετά μάραμ για καφεδάκι στους ''12 θεούς'' στην Πύλο!!!

 

Messinian force!!!Από μαμά μεριά!!...

Link to comment
Share on other sites

Messinian force!!!Από μαμά μεριά!!...

 

Τώρα εξηγούνται όλα...:P

 

Γενικότερα η Μεσσηνία έχει αναπτυχθεί κάπως τα τελευταία χρόνια.Τουριστικώς όμως έχει πολύ δρόμο ακόμα... Στα μέρη μου πάντως οι Γερμανοί δεν έχουν αφήσει οικόπεδο μα οικόπεδο που να μην έχουν χτίσει...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα,εγώ αράζω Πεταλλjίδι,eros beach,εκεί μένω άλλωστε.Γερμανοί ή όχι,ο τουρισμός μπορεί να μην είναι πολύς,αλλά είναι ποιοτικός....σε σύγκριση με Κέρκυρα απ' όπου επίσης κατάγομαι κ επίσης αράζω.

Link to comment
Share on other sites

Ρώμη και Μαδρίτη 10 μέρες τον αύγουστο

 

**δεν είμαι large τύπος απλά στις 8 Αυγούστου παντρεύομαι :oops::roll:

 

ειδάλλως τα κουβαδάκια μου και σύβοτα-παξούς-πάργα

Link to comment
Share on other sites

**δεν είμαι large τύπος απλά στις 8 Αυγούστου παντρεύομαι :oops::roll:

Να ζήσετε!

 

**ειδάλλως τα κουβαδάκια μου και σύβοτα-παξούς-πάργα

Μια χαρά είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε brutagon welcome to the club!!

Να ζήσετε!

 

@zavi: Έχεις τίποτα για μας από Πύλο μέχρι Κυπαρρισία; Γιατί ψάχνω και είναι όλα κλεισμένα!

Link to comment
Share on other sites

off topic

... στις 8 Αυγούστου παντρεύομαι ...

Υποθέτω ότι το σκέφτηκες καλά το θέμα και το αποφάσισες, γιατί σου μιλάω εκ πείρας, εκτός από το δίπλωμα πολιτικού μηχανικού, το M.Sc., το Μ.Ε.Κ., το Μ.Ε.Ε.Π., και διάφορα άλλα κ@@όχαρτα έχω και ένα που γράφει επάνω "ΔΙΑΖΥΓΙΟΝ".

off topic τέλος

on topic: Συκιά Κορινθίας τον Αύγουστο για 8 μέρες, με τις κόρες μου (3,5 χρονών και 17 μηνών) και την γυναίκα μου (2ος γάμος, το επανέλαβα το λάθος :o). Έχω κι άλλη "άδεια" αλλά για οικονομικούς λόγους (σφίξαμε πολύ τα ζωνάρια φέτος παληκάρια) και επειδή τα παιδιά είναι "δύσκολα" (μικρή ηλικία, η μεγάλη ζηλεύει παθολογικά τη μικρή, κλπ.), στο υπόλοιπο αδείας θα κάνω επισκευές-μικροδουλειές στο σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.