Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καλοκαιρινές διακοπές 2009


giannist

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 165
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εσυ μικρέ κοιτα να βγάλεις το διπλωμα για τ'αμαξι και ν'αναστεναξουν οι παραλίες μετά και άσε τους άλλους.

 

μην μ'αρχισεις τωρα με τα μισογεματα ποτηρια κλπ να χαρείς

Link to comment
Share on other sites

off topic

 

εκτός από το δίπλωμα πολιτικού μηχανικού, το M.Sc., το Μ.Ε.Κ., το Μ.Ε.Ε.Π., και διάφορα άλλα κ@@όχαρτα έχω και ένα που γράφει επάνω "ΔΙΑΖΥΓΙΟΝ".

Lakis έγραψες!!! Στο γραφείο ακόμα γελάμε με την ατάκα!!!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ όλους παιδιά (και όσους ευχηθούν για να μην τα ξαναλέω και σαλτάρουν οι μοντς)...να'στε καλά...

 

@Lakis, εγώ δεν έχω τόσα χαρτιά, οπότε μέχρι να φτάσω σε κεινο του διαζυγίου έχω πολλά ψωμιά να μοιράσω;)

Link to comment
Share on other sites

Off topic

@mred-akias με παρεξήγησες, προφανώς να ζήσει ο @Brutagon και η σύντροφός του και καλούς απογόνους. Άλλωστε, το γεγονός ότι το μεσαίο μου όνομα έχει εξελιχθεί εδώ και πολλά χρόνια σε Murphy (από το γνωστό νόμο) δεν σημαίνει ότι πρέπει να συμβαίνει το ίδιο και στους υπόλοιπους. Επίσης, λέμε και καμιά μα@@@ία να περνάει η ώρα και να ευθυμούν οι συνάδελφοι (thanks @Αλέξανδρος).

Πάντως @Brutagon, όταν προκύψει ο 1ος απόγονος (αγόρι ή κορίτσι), στείλε Π.Μ. για να σου πω τα μυστικά πως να δουλεύεις χωρίς να κοιμάσαι!!!

Off topic τέλος.

Link to comment
Share on other sites

off topic

@Lakis Bidis

Το κατάλαβα βρε συνάδελφε. πλάκα κάνω και εγώ με αφορμή την ατάκα. εξού και η φατσούλα που χρησιμοποίησα:P

/off topic

 

on toppic τελικά κανόνισα μια εκδρομούλα στην χαλκιδική (που δεν έχω ξαναπάει) και ένα γρήγορο κατέβασμα προς Ανατολική Κρήτη (που έχω ξαναπάει)...θα σας πω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

συνάδελφοι αλήτες πουλιά...

σας εύχομαι καλές διακοπές και καλή αναπλήρωση εγκεφαλικών κυττάρων:D

θα τα πούμε σε κανα μήνα...εγώ ξεκαλουπώνω και μην τον είδατε τον βρουτο...

αν βρω ευκαιρία θα σας πω πως πέρασα στο γάμο μου:D:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.