Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ελάχιστος αριθμός δωματίων ξενοδοχείων


Jubei

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους. Θέλουμε να ενταχθούμε στο νέο αναπτυξιακό, έχω σαρώσει τα ΦΕΚ αλλά δεν βρίσκω στις τεχνικές προδιαγραφές ξενοδοχείων εάν υπάρχει ελάχιστος αριθμός δωματίων για ένα ξενοδοχείο, πχ. 3 αστέρων. Μπορεί ένα κύριο ξενοδοχειακό κατάλυμα να έχει μόνο δύο δωμάτια; Τρία;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Jubei said:

.... Θέλουμε να ενταχθούμε στο νέο αναπτυξιακό, έχω σαρώσει τα ΦΕΚ αλλά δεν βρίσκω στις τεχνικές προδιαγραφές ξενοδοχείων εάν υπάρχει ελάχιστος αριθμός δωματίων για ένα ξενοδοχείο, πχ. 3 αστέρων. Μπορεί ένα κύριο ξενοδοχειακό κατάλυμα να έχει μόνο δύο δωμάτια; Τρία;

Προσπαθείς να ενταχθείς σε αναπτυξιακό χωρίς να έχεις αναθέσει στις σχετικές ειδικότητες μηχανικών τις απαιτούμενες μελέτες και προϋπολογισμούς έργων;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pavlos33 said:

Προσπαθείς να ενταχθείς σε αναπτυξιακό χωρίς να έχεις αναθέσει στις σχετικές ειδικότητες μηχανικών τις απαιτούμενες μελέτες και προϋπολογισμούς έργων;

Παυλο σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Έχω ήδη επικοινωνήσει και με συντονιστικό γραφείο και με συνάδελφο αρχιτέκτονα που συνεργάζεται με πολιτικό μηχανικό αλλά λόγω δεκαπενταύγουστου οι απαντήσεις αργοπορούν. Σκέφτηκα λοιπόν να κάνω απο μόνος μου μια προ-έρευνα ωστε να ξέρω αν το πρότζεκτ είναι βιώσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.