Μετάβαση στο περιεχόμενο

3dr steel 2017


 

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Τυχαίνει να έχει κάποιος το πρόγραμμα εγκατάστασης 3dr steel 2017;

Ενώ έχω νόμιμη άδεια, έχασα το αρχείο εγκατάστασης και το παρακάτω link δεν δουλεύει.

https://www.3dr.eu/images/files/setups/setupsteel2017.exe

Πήρα τηλέφωνο την εταιρεία και μου είπε ότι δεν διαθέτουν αρχεία με παλιές εκδόσεις και θα πρέπει να αγοράσω νέα έκδοση (έλεος δηλαδή).

Αν το έχει κάποιος παρακαλώ να το αναρτήσει.

 

 

Edited by anddreas2
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω, αλλά γιατί δεν παίρνεις ένα τηλεφωνάκι στο ΙΝΚΑ ή κάπου αντίστοιχα; Τι έγινε τους κάηκε ο δίσκος; Κ αν ναι γιατί δεν σου το αναβαθμίζουν δωρεάν; Είναι δυνατόν νόμιμη άδεια του 2017 να μην μπορείς να την χρησιμοποιήσεις; Να πω ότι ήταν του 2007 για XP και δεν την υποστηρίζουν πια οκ. Την άδεια την έχεις διαβάσει; Μπορείς να την ποστάρεις; - Ελεεινή συμπεριφορά εκ μέρους τους.

Υγ μη βάζεις το μεηλ σου έτσι ανοιχτά σε δημόσιες σελίδες, θα γεμίσεις σπαμ, βάλε τουλάχιστον αντί για @ ΑΤ

Edited by zazeng
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, της ίδιας άποψης είμαι και εγώ, διάβασε τους όρους χρήσης, δεν μπορούν να σου αρνηθούν έστω δωρεάν μία μικρή αναβάθμιση. Προσωπικά έχω το 3dr strad της ίδιας εταιρίας και αν και έχω χρόνια να το αναβαθμίσω, ομολογώ ότι δεν μου έχουν δώσει ποτέ δείγματα της απροθυμίας που περιγράφεις.

 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, zazeng said:

Δεν έχω, αλλά γιατί δεν παίρνεις ένα τηλεφωνάκι στο ΙΝΚΑ ή κάπου αντίστοιχα; Τι έγινε τους κάηκε ο δίσκος; Κ αν ναι γιατί δεν σου το αναβαθμίζουν δωρεάν; Είναι δυνατόν νόμιμη άδεια του 2017 να μην μπορείς να την χρησιμοποιήσεις; Να πω ότι ήταν του 2007 για XP και δεν την υποστηρίζουν πια οκ. Την άδεια την έχεις διαβάσει; Μπορείς να την ποστάρεις; - Ελεεινή συμπεριφορά εκ μέρους τους.

Υγ μη βάζεις το μεηλ σου έτσι ανοιχτά σε δημόσιες σελίδες, θα γεμίσεις σπαμ, βάλε τουλάχιστον αντί για @ ΑΤ

Καλημέρα,

Έχεις δίκιο, έβγαλα email. Σκέφτομαι να στείλω αρχικά email παραπόνου στην εταιρεία και να λάβω γραπτώς γιατί στη παρούσα φάση έκανα προφορική συνεννόηση. Θα το σκεφτώ για ΙΝΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικό είναι να διαβάσεις την άδεια χρήσης, αν την έχεις.
H LH (fespa κ φίλοι), της οποίας είμαι πελάτης, είχε κάνει κάτι ακόμα πιο τραγικό, είχε σταματήσει να δίνει τους κωδικούς που ζητάει απο καιρό σε καιρό το πρόγραμμα και τους παίρνει online στην παλιά έκδοση για να σπρώξουν την καινούρια Καθόντουσαν οι άνθρωποι και αλλάζαν την ημερομηνία στους υπολογιστές τους για να δουλεύουν στο (μοσχο)πληρωμένο πρόγραμμα τους!! Τουλάχιστον αυτοί είχαν μια λύση.
Επειδή οι χρήστες είναι λίγοι πάντως, δες κ στο ιντερνετ σε τπτ oldversion, softpedia κλπ μήπως το έχουν τσιμπήσει τα ρομποτάκια τους.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, η 3dr μόλις μου έστειλε το αρχείο (παρά την αρχική τους θέση για μη διάθεση παλιών αρχείων. Όλα καλά. Σας ευχαριστώ για την ανταπόκριση. 

Link to comment
Share on other sites

Άρα τελικά το αρχείο υπήρχε απλά είναι πολιτική της εταιρίας να μην δίνει παλαιότερα αρχεία εγκαταστάσεων. Μάλιστα, τουλάχιστον περίεργο αν κινούνται έτσι, αλλά τέλος καλό όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Η πιο καλή "απειλή" σε αντίστοιχες περιπτώσεις, είναι η δημοσιοποίηση στο διαδίκτυο (και ειδικά σε φόρουμ σαν το παρόν). Το πρόβλημα λύνεται ως δια μαγείας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.