Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Forum για καθηγητές μηχανολογίας


landrew

Recommended Posts

Ειχα ξεκινησει τον Οκτωβριο του 2008 ενα Forum που αφορα καθηγητες του Μηχανολογικου Τομεα των ΕΠΑΛ και των ΕΠΑΣ.

Αποφασισα να επαδραστηριοποιηθω...

Εαν θελετε κανετε τον κοπο να περιηγηθειτε στο http://users.thess.sch.gr/evagelidis/epas01 και πειτε μου την γνωμη σας. Νομιζω οτι αν συμμετεχουv συναδελφοι εκπαιδευτικοι αλλα και συναδελφοι μηχανικοι γενικοτερα μπορει να προκυψει κατι αξιοπρεπες ειδικοτερα για τα παιδια που σπουδαζουν στα σχολεια αυτα.

Σ ‘ αυτόν τον ιστότοπο θα βρείτε υλικό για την διεξαγωγή μηχανολογικών μαθημάτων. Θα προσπαθήσω να την εμπλουτιζω με εργασιες μου συχνα και περιμένω με χαρά τις δικές σας προτάσεις, παρατηρήσεις και συνεργασίες

 

Η σελιδα αυτη φιλοδοξει να παρεχει στους μαθητες υλικο για καλυτερη εμπεδωση της υλης που παρεχεται στα σχολεια...και ειναι φυσικα ελευθερα προσπελασιμη από όλους

 

Φιλε CostasV συγγνωμη εαν δεν θα επρεπε να τοποθετησω το thread εδω...

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω σιγα-σιγα να ανεβασω και ότι αλλο εχω εγω (εργασιες κλπ) αλλα και συναδελφοι καθως και οτι αλιευουμε στο διαδικτυο (με την αναφορα στον δημιουργο του βεβαια....)

Ιδωμεν....

Link to comment
Share on other sites

αλοίμονο. γιατί να υπάρχει αντίρρηση?

ελπίζω μόνο να σε μιμηθούν και άλλοι.

σε τόσο αρτιοσκληρωτικό εκπαιδευτικό σύστημα ΔΑΣΚΑΛΟΙ σαν και σένα

πρέπει να πάρουν την κατάσταση στα χέρια τους.

 

ψάξε και στα eclass των πολυτεχνείων (θα βρεις διευθύνσεις στο forum μας)

και πάρε ότι νομίζεις από το υλικό τους που θα βοηθούσουν τα παιδιά και ανέρτησέ το

στο δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.