Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Άδεια αρτοποιείου


d1m1tr1s

Recommended Posts

οχι για μαζουτ ρωτησα.

 

ψαχνω το νομο αλλα δε το βρηκα.αν ειναι ευκολο και το βρεις συναδελφε γιατι βιαζομαι θα ειμαι ευγνωμων. ειναι για μια ΜΠΕ. αλλα αν απαγορεθεται το μαζουτ τοτε?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

Διορθωμενη απαντηση για να μη μπερδευτει καποιος

Ισως να μην απαγορευεται παντου. Απαγορευεται σιγουρα Αθηνα Θεσσαλονικη Δειτε το επομενο μηνυμα

 

 

Καλυτερα αν τωρα σκεφτεστε για το καυσιμο βαλε αλλο να εχεις το κεφαλι σου ησυχο...Τα συνηθισμενα είναι πετρελαιο, υγραεριο, ξυλο(ο κλασικος ελληνικος ξυλοφουρνος, κτηστος) και ηλεκτρικο ρευμα. Δεν εχω δει ποτε κατι αλλο

 

Επειδη θα το ξεχασω στειλε μου πμ αυριο το πρωι για να μου το θυμισεις...

Να δω που το εχω μονο... Εχω κανει 2 μετακομισεις απο τοτε που το ειχα δει τελευταια φορα... Δεν ειμαι και ο πιο τακτικος μηχανικος... :mrgreen: :rolleyes:

 

Ενταξει το θυμήθηκα...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον βρηκα μια απόφαση

δε θυμαμαι αν ειναι αυτη που εψαχνα ή υπάρχει και άλλη

 

Αυτή που βρηκα λεει οτι απαγορευεται μόνο στον Νομο Αττικης και Θεσσαλονίκης. Ειναι του 1990 οποτε απο τοτε μπορει να έχει απαγορευτει σε ολη την Ελλαδα. Δυστυχως δε βρηκα κατι αλλο... Ρωτα καλυτερα στη Δ/νση Αναπτυξης... Για ποιο νομό ενδιαφερεσαι; Που βρισκεται το αρτοποιείο; Ειναι υπαρχον αρτοποιείο με άδεια;

 

Η απόφαση είναι

 

Απόφαση 57520/4535 της 30.8

ΦΕΚ 597 Β 13-09-1990

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ε τοτε δε νομιζω να εχεις πρόβλημα

Δες την παλια άδεια τι καυσιμο λεει

Αν λεει μαζουτ λογικα θα το δεχτουνε.

 

Εκτος και αν τον εχουν αναγκασει να το αλλαξει (που δε νομιζω) και δεν το εχει κανει...

Διαβασε αυτο που σου εδωσα. Λεει καπου και για ορια εκπομπων αιθάλης και για αιθαλοπαγιδα...

Βαλε τα στη μελετη και λογικα δε θα εχεις πρόβλημα...

 

Ρωτα καλου κακου και την αρμοδια υπηρεσια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.