Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Δύο διαμερίσματα με έναν μετρητή


Νίκος46

Recommended Posts

Καλησπέρα. 

Υπάρχουν δύο διαμερίσματα ένα πάνω και ένα κάτω που παίρνουν από το ίδιο ρολόι. 

Δύο λογιστές μου είπανε ότι δεν υπάρχει θέμα να βάλουμε στο Ε1 τον ίδιο αριθμό παροχής. 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, Νίκος46 said:

Δύο λογιστές μου είπανε ότι δεν υπάρχει θέμα να βάλουμε στο Ε1 τον ίδιο αριθμό παροχής. 

Σωστά, τον ίδιο αριθμό και για τα δύο.

 

Απαντάς ως @Νίκος46 !!!

Didonis

 

Συνάδελφε @Didonis δεν απαντώ ως Νίκος46 αλλά στον Νίκος46, και συγκεκριμένα στο τμήμα της δημοσίευσής του που παρέθεσα.
Δηλαδή: σωστά του είπαν οι δύο λογιστές, πρέπει να χρησιμοποιήσει τον ίδιο αριθμό και για τα δύο διαμερίσματα.

Δαίδαλος

Edited by Δαίδαλoς
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, Νίκος46 said:

Αυτό που με καιει είναι να μην έχω δύο πάγια προφανώς. 

....

.....και δεν υπάρχει θέμα. 

θα υπάρχει όμως θέμα με την ΔΕΔΔΗΕ με ενδεχόμενο όταν και αν το διαπιστώσει να έχεις οικονομικές επιπτώσεις .....

(όλους μας καίει να μη έχουμε πάγια.... και αν μπορούσε ολόκληρη πολυκατοικία να βολευτεί με ένα ρολόι θα το είχαν κάνει.)

Ενημερώσου για τις επιπτώσεις από ΔΕΔΔΗΕ..... άσε το φορολογικό ζήτημα

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω για να ξέρω γιατί τώρα ήρθαμε στο σπίτι μετά από χρόνια που γυρίζαμε την Ελλάδα όλη λόγο της δουλειάς μου

Link to comment
Share on other sites

ενημερώθηκα απο τον θεματοθέτη ότι λύθηκε και κλειδώνει ως ολοκληρωμένο μέχρι να το δει αρμόδιος συντονιστής.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.