Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Κυλιόμενες Σκάλες


d.p.

Recommended Posts

επειδή εξαρτάται από πολλές παραμετρους (μηκος, πλατος κλπ), το καλύτερο απο αύριο τηλεφωνάκι σε σχετικές εταιρείες να πάρεις ό,τι στοιχείο θες. Είναι πολύ εξυπηρετικοί.

Link to comment
Share on other sites

αυτό είχα σκοπό να κάνω, απλά είμαι περίεργη για την τάξη μεγέθους του κόστους..δεν έχω ιδέα!

 

thanks anyway! :)

Τιμές για κυλιόμενες σκάλες εσωτερικού χώρου (όμως) από ιδιωτικό έργο (οι προσφορές πάρθηκαν Αύγουστο 2007):

Δυναμικότητα έως 9.000 άτομα/ώρα: από €33.000 έως και €52.000 το τεμάχιο, ανάλογα με πλάτος, μήκος (κεκλιμένο πάντα) και εταιρεία, όπως γράφει και ο @howard_roark.

Δυναμικότητα έως 6.750 άτομα/ώρα: από €29.500 έως και €57.000 το τεμάχιο, ανάλογα με πλάτος, μήκος (κεκλιμένο πάντα) και εταιρεία.

Προδιαγραφές για εμπορικό κέντρο. Δεν έχω τιμές για εξωτερικού χώρου, όπως και οι πιο πρόσφατες για εσωτερικού είναι από το καλοκαίρι του 2007. Προφανώς οι τιμές δεν περιελάμβαναν ΦΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γεια σας.

 

έχει κανείς ενδεικτικές τιμές σημερινές για κυλιόμενες κλίμακες;

 

Ενδεικτικά στοιχεία:

πλάτος βαθμίδας: 1,00m

υψομετρική διαφορά: 3,60m

οριζόντια προβολή κεκλιμένου τμήματος: 5,80m

δυναμικότητα: > 8000 άτομα/h

εσωτερικού χώρου

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.