Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περιβαλλοντική μελέτη για πλυντήρια αυτοκινήτων: Πώς να μην ζητάτε έτοιμες μελέτες


makis76k

Recommended Posts

καημέρα,

εχει κανεις ιδεα που μπορω να βρω περιβαλλοντικη μελετη για πλυντηριο αυτοκινητων?εχω απελπιστει καλοκαιριατικα...οποιοσ εχει καποια πληροφορια παρακαλώ να την στειλει στο [email protected] ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καημέρα,

εχει κανεις ιδεα που μπορω να βρω περιβαλλοντικη μελετη για πλυντηριο αυτοκινητων?

 

Ναι πήγαινε σε ένα μηχανικό περιβάλλοντος να στην εκπονήσει.Εκτός αν εννοείς να πάρεις μία έτοιμη για να την ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΙΣ

 

Αν απλά θες βοήθεια ζήτα κάτι συγκεκριμένο

Link to comment
Share on other sites

εχω απελπιστει καλοκαιριατικα...

ε, ναι ποιος δουλεύει καλοκαίρι, το καλοκαίρι ειναι για παραλίες και μοχίτος, από φθινόπωρο πάλι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάμε άλλη μια φορά να το εμπεδώσουμε

Ναι πήγαινε σε ένα μηχανικό περιβάλλοντος να στην εκπονήσει.Εκτός αν εννοείς να πάρεις μία έτοιμη για να την ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΙΣ

 

Αν απλά θες βοήθεια ζήτα κάτι συγκεκριμένο

Link to comment
Share on other sites

Προς όλους: Ο σκοπός του παρόντος thread, όπως το βλέπω εγώ τουλάχιστον, είναι εκπαιδευτικός: να μάθουμε να ΜΗΝ ζητάμε έτοιμες μελέτες.

 

Προς howard_roark: Πιστεύω έλαβε το μήνυμα o tsantos, ακόμη και με διεγραμμένες τις "κακίες" σου. Τις οποίες πάντως καλώς τις διέγραψες.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχουμε ξαναπεί:

 

Δωρεάν μελέτες ΤΕΛΟΣ.

 

Έχουν τιμή προς πώληση-στα πλαίσια της παροχής υπηρεσιών,αν επιθυμεί κάποιος....Κ υπενθυμίζω:οι μελέτες ΔΕΝ είναι πρότυπα.Όποιος θέλει πρότυπα μπορεί να περάσει από τις αρμόδιες Νομαρχίες-Περιφέρειες κ να δοκιμάσει να ζητήσει να του δώσουν.Αν απαξιώνετε τη δουλειά σας κ τις σπουδές σας-κ προσωπική μου γνώμη καλά κάνετε σε ένα ''κράτος'' που τα δέχεται ''φασόν''-ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΑΠΑΞΙΩΣΕΤΕ Κ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΣΑΣ.Συναδελφικά πλαίσια ΔΕΝ υπάρχουν μεταξύ αγνώστων κ σε μία ανταγωνιστική κοινωνία,όσον αφορά ιδρώτα του καθενός μας....

 

Ας προσπαθήσουμε να διατηρήσουμε το ''επίπεδο'' των περιβαλλοντικών μελετών στο Yunanistan ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ όπως είναι,αντί να συνεχίζουμε να το υποβαθμίζουμε.Γιατί για πολλούς αποτελεί ΤΟ ΜΟΝΟ ΒΙΟΠΟΡΙΣΤΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.Υπάρχουν ήδη στο Yunanistan 3 (ΤΡΕΙΣ) διαφορετικές σχολές ως προς το αντικείμενο σπουδών που παράγουν εξαπατημένους συναδέλφους με μόνο δικαίωμα την εκπόνηση περιβαλλοντικών μελετών....Πού είναι η αλληλεγγύη σας για αυτούς?Κ αν όχι η συναδελφική,τουλάχιστον η ανθρωπιστική.....

 

@mods:είδατε πόσο πιό ευγενικός έχω γίνει σε αντίστοιχα θέματα?Πιάσαν τόπο τα λεφτά της ψυχοθεραπείας....:lol::lol:

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.