Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Συσκευές εξοικονόμησης ηλεκτρικής ενέργειας


amolofos

Recommended Posts

Mετα απο 3 χρονια  ανοιγω   ξανα το νημα με το plasmatic energy unit που μου εστειλε συναδελφος . ειναι made in greece  με  web site australia ,   εχει κ σελιδα στο fb. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 227
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νόμιζα ότι μετά τον Ζωγράφο είχε συρρικνωθεί η αγορά για συσκευές εξοικονόμισης ενεργείας. Τάχει πατεντάρει ο φίλος? θα τον αντιγράψω. Να κοιτάξει λίγο και τη μετάφραση.
Πάντως καλές δουλειές Νίκο.

Edited by AMHxaNos
διαγραφή, σχόλιο, ωρθωγραφύα
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, AMHxaNos said:

Πάντως καλές δουλειές Νίκο.

 Οπα ! Στακα ! εγω ρωταω αν γνωριζει καποιος τι μαραφετι ειναι  κ με ποιο τροπο υποτιθεται οτι κανει εξοικονομηση  60%:shock:     δεν  εχω σκοπο να πω στην εμπορια του 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπαμε, αυτές τις συσκευές από economizer έπρεπε να τις λένε "κονομάιζερ" γιατί θέλουν κάποιοι να 'κονομάνε σε βάρος κάποιων εύπιστων συνανθρώπων μας;

Δεν δουλεύει αυτό το πράμα με κανέναν τρόπο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

55 λεπτά πριν, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

 Οπα ! Στακα ! εγω ρωταω αν γνωριζει καποιος τι μαραφετι ειναι  κ με ποιο τροπο υποτιθεται οτι κανει εξοικονομηση  60%

ο εφευρέτης είναι αυτός, οι πατέντες που βασίζεται η συσκευή είναι αυτή και αυτή όποιος έχει χρόνο και όρεξη μπορεί να τις διαβάσει εγώ θα περιμένω την ταινία

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΝΙΚΟΣΤΡΙ said:

 Οπα ! Στακα ! εγω ρωταω αν γνωριζει καποιος τι μαραφετι ειναι  κ με ποιο τροπο υποτιθεται οτι κανει εξοικονομηση  60%:shock:     δεν  εχω σκοπο να πω στην εμπορια του 

ok, το διόρθωσα, αν θες το σβήνω.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, AMHxaNos said:

ok, το διόρθωσα, αν θες το σβήνω.

ΟΧΙ , αστο , που ξερεις?..........:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.