Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απατεώνας ιδιοκτήτης


Recommended Posts

Φίλε κινήσου με μεθόδους ρώσικης μαφίας .

 

Τσίμπα κανένα μπρατσομένο φιλαράκι από την εταιρία πάρε τα σύνεργα για δύσκολες ώρες : κουκούλα,ρόπαλα,στυλαίο και γίνετε τα κακά παιδιά .

 

Δες καμία μαφιόζικη ταινία πρώτα για έμπνευση. Και πες του την ατάκα : " Πριν μια βδομάδα σου μέτρησα το χωράφι, τώρα θα σου μετρήσω τα παΐδια, άτιμε " να γίνεις περισσότερο δραματικός ... ;)

 

Στα σοβαρά τώρα . Να τον τηλεφωνήσεις και να του πεις πως αν δεν πληρωθείς θα κινηθείς μέσω ΤΕΕ και δικηγόρων που έχει. Και πως θα στείλεις εξώδικο .

Και μετά τα λέμε .

 

Αν μετά από αυτά δε βγει τίποτα . Πήγαινε στην αυλή του και σήκωσε ότι βρεις . Ποδήλατα , μηχανάκια , γλάστρες και αν κλείσεις τα 250 έφυγες .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 24
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

σε αντίστοιχη περίπτωση του ζήτησα να μου δώσει την τιβί του ή τον υπολογιστή του.

 

Αφού δεν έχεις κύριος δώσε ενέχυρο.....και όταν δώσεις το μαρούλι θα πάρεις τα πράγματά σου.;)

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα,

πες πως έχεις πολύ σοβαρό οικονομικό πρόβλημα επειδή σου έκατσε μια αναποδιά και σου λείπουν τα 250 ευρώ...

Αν είσουν ελεύθερος επαγγελματίας έχει μερικά αρνητικά αυτό, αλλά στην δικιά σου περίπτωση είναι ότι πρέπει!

Διαφορετικά αφιερωσέ του το τραγούδι που ακούγεται άμα κάνεις κλικ στην υπογραφή μου παρακάτω...

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε βρε παιδια???συνηθες φαινομενο πελατες να χρωστανε για τοπογραφικα!!!μαλιστα οι πεισσοτεροι βιαζονται κιολας!Εισαι σωστος στο χρονο παραδοσης και μετα ουτε φωνη ουτε ακροαση παρολο 3 μερες τωρα σε εχουν πρηξει καθε μερα στο τηλ!!!αν εισαι σε μια κλειστη κοινωνια,αποψη μου να ενεργησεις ψυχραιμα και να τον πιασεις τετ α τετ καποια στιγμη.Εδω χρωστανε πανω απο 3000 ευρω συνολικα αλλα δεν γινεται να τους κυνηγησω με το δικανο!!!Ζουμε και σε καιρους δυσκολους,αφησε του καποιο περιθωριο και θυμιζε του το που και που.Αυτος θα εχει γινει ρεζιλι οχι εσυ.Κι εγω νεος μηχανικος ειμαι αλλα ολα αυτα τα καταλαβα γρηγορα.Μακάρι να μπορουσαμε να ξερουμε απο πριν ποιοι θα πληρωσουν και ποιοι οχι...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.