Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Φωτοτυπικό


Spiderman

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 37
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ετσι οπως το βλεπω εχει μονο μια κασσετα οποτε μαλλον ειναι για Α4. Δεν ξερω αν οταν θα θελεις Α3 θα πρεπι να βγαλεις τα χαρτια Α4 και να βάζεις Α3. Ετσι νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως το βλεπω εχει μονο μια κασσετα οποτε μαλλον ειναι για Α4. Δεν ξερω αν οταν θα θελεις Α3 θα πρεπι να βγαλεις τα χαρτια Α4 και να βάζεις Α3. Ετσι νομιζω.

 

Αυτο θα το ρωτησω. Κατα τ'αλλα πως σου φαινεται η τιμη? Εχεις να μου προτεινεις κατι αλλο?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα το ρωτησω. Κατα τ'αλλα πως σου φαινεται η τιμη? Εχεις να μου προτεινεις κατι αλλο?

Ευχαριστω.

Ετσι όπως το βλεπω εγω με διπλη οψη αυτοματο, συνδεση υπολογιστη, Α4-Α3, ξεχωριστες κασσετες, σκανερ νομιζω οτι ειναι πολυ καλο. Τετοιο ψαχνω και εγω. Βρηκα ενα παλιο αλλο πολυ καλο μοντελο της sharp ΑR-m207 περιπου στα χρηματα αυτα (ισως και πιο κατω) γιατι τα καινουργια αυτης τις κατηγορίας με αυτα τα χαρακτηριστικα εχουν 2400 και πανω.

Κοιτα και εσυ, παρε κανενα τηλεφωνο στις εταιρειες και τα ξαναλεμε, ισως βρεθει κατι καλο!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι όπως το βλεπω εγω με διπλη οψη αυτοματο, συνδεση υπολογιστη, Α4-Α3, ξεχωριστες κασσετες, σκανερ νομιζω οτι ειναι πολυ καλο. Τετοιο ψαχνω και εγω. Βρηκα ενα παλιο αλλο πολυ καλο μοντελο της sharp ΑR-m207 περιπου στα χρηματα αυτα (ισως και πιο κατω) γιατι τα καινουργια αυτης τις κατηγορίας με αυτα τα χαρακτηριστικα εχουν 2400 και πανω.

Κοιτα και εσυ, παρε κανενα τηλεφωνο στις εταιρειες και τα ξαναλεμε, ισως βρεθει κατι καλο!

 

την τιμη που εγραψα πιο πανω μου την εδωσε μαγαζι της Panasonic (μαγαζι που εμπορευεται προιοντα της εν λογω εταιριας) στο κεντρο της Αθηνας. (αρα ειναι "φρεσκια' τιμη)

Μενει να επιβεβαιωσω τις κασετες Α3-Α4 που ειπες.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Επαναφέρω ενα ξεχασμένο θέμα γιατί το panasonic fp 7718 μας τελείωσε λόγω έλλειψης ανταλλακτικών.

Ψάχνω κάτι αξίοπιστο και φυσικά οικονομικό στα αναλώσιμα για εκτυπώσεις Α3-Α4 και γιατί όχι και χρήση ως δικτυακός εκτυπωτής. Έχετε να προτείνετε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα ποσα χρηματα εχεις να διαθεσεις.

Υπαρχουν λυσεις πολυ καλες σε μεταχειρισμενα καθως και σε leasing πολυ οικονομικο.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 15 χρόνια έχω ένα conica-minolta (Α4,Α3), το οποίο αγόρασα μεταχειρισμένο. Έχει κάνει απόσβεση, κι εξακολουθεί να λειτουργεί άψογα. Το μόνο μείον, ότι δεν έχει εκτύπωση διπλής όψης και scanner. 

Link to comment
Share on other sites

Και γω πηρα πριν 3 χρονια ενα konica-minolta μεταχειρισμενο (Α3, Α4, φωτοτυπικο, σκαννερ, δικτυακος εκτυπωτης, αυτοματη συρραφή, φαξ, διπλη οψη).

Δεν εχω κανενα προβλημα με σχετικα μετρια χρηση.

 

Ξερω και συναδελφο που πηρε αντιστοιχο μηχανημα XEROX με leasing κοντα στα 80Ε το μηνα με τα αναλωσιμα (και χαρτι και μελανι).

 

Οποιος εχει καποια χρηματα να διαθεσει, θα βρει καλες και οικονομικες λυσεις και θα κανει και τη ζωη του ευκολοτερη.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.