Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

Γνωρίζει κανείς αν επιδοτούνται και τα σεμινάρια? Ε.

 

Έχω την εντύπωση πως δεν επιδοτούνται τα σεμινάρια, μόνο ο εξοπλισμός. Καλύτερα όμως να ρωτήσεις στον ΟΑΕΔ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυριο θα ερθουν σε μενα.

Μου ειπανε να εχω εκτος των τιμολογιων και τον εξοπλισμο παρον.

Θελω να δω αντιδραση οταν δουν τιμολογια 6000+€ και διπλα ενα CD και ενα USB.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησαν οι έλεγχοι?Πήραν κανα τηλέφωνο ή έσκασαν απροειδοποίητα?Ετσι για να δουμε πανω κατω πως το δουλεύουν οι ελεγκτές.

Για πες λιγο έλεγξαν πάλι οτι είχες στα πρώτα τιμολόγια και αν τα εχεις στο γραφειο?

Link to comment
Share on other sites

Με πηραν τηλεφωνο ενα πρωι (στις 8:15!) και μου λενε οτι σε 20-30 λεπτα θα ειναι στο γραφειο μου! Δεν ειχα ολα τα τιμολογια γι'αυτο ξαναηρθαν.

 

Τα τιμολογια ελεγξαν κυριως και το μισθωτηριο/τιτλο κυριοτητας. Τηλεφωνικα μου ειχαν πει οτι πρεπει να εχω τον εξοπλισμο παρον τη στιγμη του ελεγχου αλλα δε κοιταξαν κατι.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, ηταν ο πρώτος ελεγχος για την προκαταβολη ή για την πρώτη δόση? απλος ρωτάω επειδή δεν έχουν έρθει σε εμένα για δευτερο ελεγχο ακομα και ηθελα να δω τι κοιτάνε ενημερωτικά.

Link to comment
Share on other sites

Για την πρώτη δόση, ο έλεγχος γίνεται αφού ολοκληρωθεί το 1ο εξάμηνο η λίγο πριν? Για να ξέρω πότε να τους περιμένω..

Τα χαρτιά τα πάω μετά τον έλεγχο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.