Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το παν για ένα μηχανικό είναι να δικτυωθεί και να έχει δουλειά δεν θα τον σώσουν μερικές χιλιάδες ευρώ ιδίως υπό όρους.

προσωπικά πιστεύω μόνο ότι αν έχεις σύμβαση έργου η ενεργή δουλειά συμφέρει.

πάντως είναι δικαίωμα , ιδίως του κάθε νέου αν πιστεύει ότι θα τον βοηθήσει να το κυνηγήσει και γι αυτο πρέπει να επανακυρηχθει και για τους νεότερους.

άλλωστε είναι λεφτά του εσπα , και αυτός είναι ο προορισμός τους

Link to comment
Share on other sites

καλημερα συναδελφοι. και εγω εχω κανει αιτηση απο 28/4 και ακομα σε φαση επεξεργασιας με βγαζει. αν παρω τηλεφωνο στον οαεδ θα ξερουν να μου πουν?

Link to comment
Share on other sites

Eγω 24/4 και τίποτα ακόμα...............

 

 

 

24/4 ρε θηρίο???Να φανταστω με το ένα χερι γυριζες το αρνι και με το άλλο μια στο τσιπουρο και μια στο λαπτοπ εκανες την αιτηση :grin::grin:

 

εμενα στον δικο μου οαεδ στην αθηνα μου απαντησαν το γνωστο ''να παρακολουθεις στο ιντερνετ'' οταν τους ρωτησα εαν γνωρίζουν ποτε θα συνεδριασει η επιτροπη.:roll:

Για αυτο ρωτησα μηπως κάποιος συναδελφος εχει καλυτερη ενημέρωση μπας και ξεκινησουμε σιγα σιγα να συμπληρωσουμε τα εξοδα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.