Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

Εφόσων τις συγκεκριμένες αποδείξεις μπορείς να τις περάσεις στο βιβλίο εσόδων-εξόδων, τότε θα τις δέχονται. Πάντως στον "δικό μου" ΟΑΕΔ, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!, είναι συνεννοήσιμοι και καταλαβαίνουν πλήρως την όλη κατάσταση! :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Guys, επειδή έχω στο μυαλό μου (και λόγω της κρίσης...) την πιθανότητα να αναζητηθούν ΚΑΙ δουλειές από εξωτερικό (εννοώντας να κάνεις από εδώ κομμάτια από μελέτες κτλ), έχει υπόψη του κανείς αν υπάρχει πρόβλημα με αυτό όσον αφορά την επιδότηση και τους όρους? Δεν βρήκα κάτι σχετικά μέχρι τώρα στους όρους. Κάποια στιγμή θυμάμαι να περνάει από το μάτι μου κάτι για δουλειές εξωτερικού σε όρους, αλλά δεν το βρίσκω με τίποτα.:(

Link to comment
Share on other sites

Για ΔΕΗ δες τι έχει γραφτεί σε προηγούμενο ποστ:

http://www.michanikos.gr/showpost.php?p=269003&postcount=850

 

Το καλύτερο είναι να ρωτήσεις στον ΟΑΕΔ της περιοχής σου. Εγώ τηλεφώνησα σήμερα και μου είπαν ότι πριν κάνω τις αγορές, να πάω πρώτα εκεί με μια λίστα των εξόδων που σκοπεύω να κάνω και να συζητήσουμε από κοντά αν είναι όλα δεκτά ή όχι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι έχει κατατεθεί σε κανέναν που να εγκρίθηκε μέσα στον Μάιο η προκαταβολή?

 

 

Ακριβή ημερομηνία δεν είπες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.