Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα OΑΕΔ για νέους ελεύθερους επαγγελματίες - επιστήμονες (2009 & 2010)


Recommended Posts

Προσωπικά, το θέμα ήταν να μπω στο πρόγραμμα. Τώρα τα δανεικά, μπορώ να τα επιστρέψω και μετά από 1 μήνα.... ας είναι καλά οι φίλοι!!!!

 

Ευχαριστούμε πάντως για την επισήμανση! Δεν είχε αναφερθεί νομίζω νωρίτερα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας, μήπως γνωριζεί κανείς τι ποσό πρέπει να έχουμε στην προέγκριση σε τιμολόγια; Έχω ακούσει 6000 χωρίς Φ.Π.Α.

 

Καλά το έχεις ακούσει! Πλέον είναι 6000 χωρίς το ΦΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλές δουλειές και στους συναδέλφους που πήρανε σήμερα προέγκριση εύχομαι.. Εγώ ακόμα στην επεξεργασία είμαι.. :( Υπάρχει κανείς από Ανατολική Μακεδονία και Θράκη που περιμένει ή πήρε προέγκριση?

 

Συνάδελφε από Θεσ/νίκη που εγκρίθηκες τι αριθμό αίτησης είχες?

Link to comment
Share on other sites

Αίτηση είχα κάνει στις 25/5. Αριθμό αίτησης είχα κάπου στο 41500, αλλά νομίζω πως δεν έχει να κάνει άμεσα με το πρόγραμμα ο αριθμός αίτησης. Αν είναι έτσι, τότε φαντάσου πως για 6000 θέσεις που έχει το πρόγραμμα, υπήρχαν πάνω από 41500 αιτήσεις!!!! Μου φαίνεται παράλογο! ...Γι αυτό λέω πως μάλλον δε συνδέεται ο αριθμός αίτησης με το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Αίτηση είχα κάνει στις 25/5. Αριθμό αίτησης είχα κάπου στο 41500, αλλά νομίζω πως δεν έχει να κάνει άμεσα με το πρόγραμμα ο αριθμός αίτησης. Αν είναι έτσι, τότε φαντάσου πως για 6000 θέσεις που έχει το πρόγραμμα, υπήρχαν πάνω από 41500 αιτήσεις!!!! Μου φαίνεται παράλογο! ...Γι αυτό λέω πως μάλλον δε συνδέεται ο αριθμός αίτησης με το πρόγραμμα.

 

Εγώ που έκανα αίτηση στις 5/6 (ίσα που πρόλαβα) και βεβαίως είμαι σε επεξεργασία, έχω αριθμό αίτησης 41790, οπότε πάει χρονολογικά. Ο μεγάλος αριθμός μάλλον είναι λόγω κ του άλλου προγράμματος που έτρεχε το ΝΘΕ

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνώ μαζί σου! Σίγουρα πάει χρονολογικά και σίγουρα, μάλλον, δεν έχει να κάνει μόνο με αυτό το πρόγραμμα!!! Αλλιώς είπαμε, θα έπρεπε να υπήρχαν 41790 αιτήσεις!?!?!?!? :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.